OFPOF

Hugh Jackman'ın Son Solo Wolverine Filminin Adı "Logan" Olarak Açıklandı

-
921
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Hugh Jackman'ın Son Solo Wolverine Filminin Adı "Logan" Olarak Açıklandı
765 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Biz de kahramanımız Wolverine'i Hugh Jackman ile son kez göreceğimiz film hakkında bildiklerimizi sizlerle paylaşıyoruz!

Birçoğumuz Wolverine karakterinin şans eseri Hugh Jackman'a gittiğini bilmeyiz. Başta Russel Crowe'a teklif edilen rol, onun tavsiyesiyle Hugh Jackman'a götürülmüş ve o da kabul etmişti. Yaklaşık 16 yıldır bütünüyle Wolverine olarak benimsediğimiz Hugh Jackman artık bu rolü bırakıyor ve son bir kez "Logan" filmiyle Wolverine olarak sevenlerinin karşısında olacak. 

Filmin Kadrosu:

Her şeyden önce 2000 yılından bu yana izlediğimiz gibi Hugh Jackman, Logan yani Wolverine karakterini canlandıracak.

Filmin yönetmen koltuğunda ise "The Wolverine" ve "3:10 to Yuma" filmlerinin yönetmenliğini yapmış isim James Mangold oturuyor. 

Boyd Holdbrook, filmin kötüsü Pierce rolünde olacak. Kendisini "Narcos" dizisinin Murphy'si olarak da tanıyoruz. Patrick Stewart, daha önceki X-Men filmlerindeki gibi Profesör X olarak, Doris Morgado ise Maria rolünde karşımıza çıkacak. 

Filmin Konusu:

Filmin konusu hakkında net bir açıklama yok ancak filmdeki kötülerden ve çizgi romanlardaki hikayelerden yola çıkılacak olursa, kahramanımız Wolverine bu sefer Pierce adında bir cyborg ile savaşacak. Wolverine'in yolu Profesör X ile nasıl kesişecek bilmiyoruz ama profesörün ona yine akıl hocalığı yaparak kötülüklerle savaştıracağı kesin.

X-Men tarafından mağlup edildikten sonra Hellsfire Club'dan ayrılan Pierce, başka kötü cyborglarla bir araya gelerek onların lideri olur ve iyilere savaş açar. Şimdilik Logan'ın tek kötüsü olan Pierce, çizgi romanda Wolverine'i çarmıha bile geriyor. Mister Sinister'ın da filme dahil olacağı dedikoduları var ancak kesin değil. 

Detaylar:

-Hugh Jackman rolü bırakmak istediğini uzun zaman önce açıklamıştı, yerine kimin gelmesini istediğini sorduklarında ise Tom Hardy'i Wolverine olmaya çok yakıştırdığını söylemişti. 

-Sadece Hugh Jackman için bu durum geçerli değil, Patrick Stewart da bu filmde Profesör X'i son kez canlandıracak. 

-Wolverine ve Profesör X bu filmde yaşlılık belirtilerini fazlasıyla gösterecek, Wolverine'in iyileşme yeteneği gün geçtikçe azalırken Profesör X ise Alzheimer hastalığının belirtilerini gösterecek.

-film çekim süresi boyunca gerek sızdırılan fotoğraflar gerek de Hugh Jackman'ın kendi paylaşımlarından yaptığımız çıkarımlara göre, çizgi romanlardaki "Old Man Wolverine" görüntüsünü filmde göreceğiz. 

-Wolverine'in bu macerasında onun bir dişi klonu olan Laure Kinney'i görebiliriz. 

-127.000.000 dolara mal olan film, ülkemizde 3 Mart 2017 tarihinde vizyona girecek. 

 


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Reklam Engelleyici Kullanıyorsunuz!
Sitemizden yararlanabilmek için reklam engelleyicileri kapatmanız gerekmektedir.