OFPOF

How I Met Your Mother Hakkında Bilinmeyen 7 Detay!

-
101.8b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
How I Met Your Mother Hakkında Bilinmeyen 7 Detay!
32.485 izlenme
Ofpofer
-

Gelmiş geçmiş en iyi komedi dizilerinden biri olan HIMYM, 9 sezon boyunca bizi mest etti. Peki bu dizinin detaylarını ne kadar biliyoruz?

2014 yılında final yapan How i Met Your Mother üzerinden 2 yıl geçmesine rağmen hala akıllarımızda. Diziyi fazlasıyla özlediğimiz şu günlerde gelin ilginç detaylarına bir göz atalım. Eminim bilgileri okuduktan sonra 1-2 bölüm hatta 1 sezon izleme isteği gelecektir. :)

1. Pineapple İncident

Pineapple İncident

En yüksek reyting yani dizinin bugüne kadar en çok izlenen bölümü 1. sezonun 10. bölümü olan ''Pineapple İncident'' olmuştur.

2. Landmarks

Landmarks

En düşük reyting ise 6. sezondaki ''Landmarks'' adlı bölüm olmuştur.

3. Konuk Oyuncular

Konuk Oyuncular

9. sezon boyunca diziye Enrique İglesias, Jennifer Lopez, Britney Spears, Katy Perry, Adriana Lima, Heidi Klum gibi isimler konuk oluyor. 

4. Suit Uppp !!!!

Suit Uppp !!!!

Dizi boyunca Barney sadece 12 kez takım elbise giymiyor.

5. Peki Anne Kim Olacak ?

Peki Anne Kim Olacak ?

Dizinin yayınlandığı ilk yıllarda, yeni sezon onayı alma gibi bir garantisi ne yazık ki yoktu. Eğer ilk 13 bölümde yayından kaldırılma olasılığı olsaydı anne Ashley Williams’ın oynadığı Victoria olacaktı. Ayrıca üçüncü sezon sonunda bitmesi gibi bir ihtimal olsaydı bu defa Sarah Chalke’ın canlandırdığı Stella karakteri Ted’in eşi olarak karşımıza çıkacaktı.

6. The Mclaren's

The Mclaren's

Ekibimizin sürekli vakit geçirdiği meşhur bar McLaren’s aslında New York’ta bulunan Mc Gee’s isimli gerçek bir bardan esinlenilerek ortaya çıkmış.  “How I Met Your Mother” için özel geceler de düzenleyen barda ayrıca diziye gönderme yapan isimleri de var. Olur da bir gün yolunuz New York’a düşerse Theater District bölgesinde yer alan bu barda bir “Robin Sparkles” veya “The Naked Man”  kokteyllerini deneyebilirsiniz

7. İntervention

İntervention

Dizi boyunca 13 müdahale toplantısı yapıldı. En sevilenleri, Lily'nin sahte İngiliz aksanı, Robin'in bronzlaştırıcı sprey merakı, Barney'nin bitmek bilmeyen sihir numaraları ve Ted'in evli bir kadına aşık olması oldu.

When i get sad i stop being sad and be awesome instead. True story.
Peace out hombress...

-Barney Stinson


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.