OFPOF

Hollywood'un Gözde Yakışıklılarından James Franco'nun Yeni Filmi: The Institute

-
238
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Hollywood'un Gözde Yakışıklılarından James Franco'nun Yeni Filmi: The Institute
653 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Hollywood'un gözde yakışıklılarından James Franco yeni filmi The Institute'ta gerilim dozu yüksek bir hikayenin başrolünde.

James Franco’nun en karanlık rollerinden birini canlandıracağı son filmi The Institute çok yakında vizyona giriyor. Yardımcı yönetmenliği Pamela Romanowsky ile yapan Franco’nun filmi 19. yüzyılda Baltimore’da geçecek. Filmde, Isabel Porter isimli genç bir kadının ailesini kaybettikten sonra bir akıl hastanesine yatması ve orada Dr. Cairnes ile yaşadıkları anlatılacak.

film Afişi

Hollywood'un Gözde Yakışıklılarından James Franco'nun Yeni Filmi: The Institute-v9zvgkvw8k

Film Konusu

19. yüzyıl, Baltimore. Ebeveynlerinin ani ölümüyle büyük bir boşluğa düşen Isabel Porter, çareyi gönüllü olarak Rosewood kliniğine yatmakta bulur. Rosewood, Baltimore'un en ünlü psikolojik tedavi enstitüsüdür ve bilimsel olduğu kadar deneysel tedavi yöntemleriyle de nam salmıştır. Isabel, kendisini başhekimin tuhaf tedavi yöntemlerine teslim ettikçe Rosewood'dan tek çıkış yolunun ölüm olduğunu kavrar. Bu çılgın klinikten canını kurtarma mücadelesi nefesleri kesecektir! 

Film Oyuncuları ve Rolleri

James Franco, Dr. Cairn rolünde Pamela Anderson ise Ann Williams rolünde başrollerde bulunuyor. Josh Duhamel, dedektif rolünde, Topher Grace, Vincent rolünde, Eric Roberts, Dr. Torrington rolünde, Lori Singer, Madame Werner rolünde, Tim Blake Nelson, Dr. Lemelle rolünde, Melissa Bolona, Trudy rolünde, Cynthia Murell ise Clara Barnes rolünde karşımıza çıkıyor.

Vizyon Tarihi

Amerika ve bir çok ülkede 3 Mart 2017'de vizyona girmesi beklenen filmin Türkiye için vizyon tarihi henüz belli değil.

Fragman


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Reklam Engelleyici Kullanıyorsunuz!
Sitemizden yararlanabilmek için reklam engelleyicileri kapatmanız gerekmektedir.