OFPOF

Hiç Bitmesin Dediğimiz Ama Biten Diziler

-
1.3b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Hiç Bitmesin Dediğimiz Ama Biten Diziler
1.168 izlenme
Ofpofer
-

Diziler hayatımızda o kadar yer edindi ki artık haftanın günleri yetmiyor. Ama bazı diziler var ki hiç bitmesin her gün olsun dedirtiyor.

Behzat Ç.

Behzat Ç.

Erdal Beşikçioğlu’nun canlandırdığı ve klasikler arasına giren Behzat karakteri ile herkesin büyük beğenisini kazanıyor. Bir Ankara polisiyesi olan Dizi sorunlu bir polisin davalarını kendi yönetmenleri ile çözmesinin yanında özel hayatında yaşadığı ikilemleri anlatıyor. Yakın zamanda Behzat Ç. dizisinin ekranlara geri döneceği konuşuluyor.

Kardeş Payı

Kardeş Payı

Mucit iki kardeşin komik hikayesini anlatan Dizi de koyu bir Beşiktaş’lı olan bir mühendisin çocuklarına Metin, Ali, Feyyaz ismini koymak istemesi fakat üçüncüsü kız olunca ufak bir değişikleğe giderek Feyyza koyması ile başlayan bir Komedi var. Mühendis baba çocukların elinde bir meslek olsun diye daha çocukken tesisatçıya çırak olarak verir. Fakat çocuklar okumaz ve gerçekten de tesisatçı olurlar. Kız olan ise okur ve başarılı olur. Evin ekmak kaynağı odur ve diğer iki erkek ise dünya barışı ve mutluluğu için icat yapmaya çalışmakla zaman geçirirler. Fakat bir gün icatları çalışmaya başlar ve gerçekten de dünyanın kaderi değişir.

Hiç Bitmesin Dediğimiz Ama Biten Diziler

türk Dizi tarihinin baş yapıtlarından sayılan dizi 71 bölüm yayınlandı ve muhteşem senaryosu ile izleyiciyi kendisine hayran bıraktı.

Kuzey Güney

Kuzey Güney

Çarpıcı hikayesi ile dikkat çeken fakat daha çok Kıvanç Tatlıtuğ’un oyunculuğu sayesinde konuşulan Kuzey Güney dizisi birbirinin zıt iki kardeşin aynı kıza aşık olmaları ile yaşadıkları anlatılıyor. Kıvanç Tatlıtuğ, Buğra Gülsoy ve Öykü Karayel’in başrollerinde yer aldığu Dizi Kanal D’nin en iddialı yapımlarından bir tanesi.

Suskunlar

Suskunlar

Onlar kardeşten de öte dört arkadaştılar. Küçüktüler, büyümeleri yıllar sürecek sandılar. Ama bazı çocuklar tek bir günde büyür. hayat insanı bazen bir gecede olgunlaştırır, bir günde büyütür. İşte bu dört arkadaş, dağıldılar şehrin dört bir yanına, adına hayat denilen macerada. Bir daha görüşmemek üzere ayrıldılar. Ama içlerinden biri tutmadı sözünü.

Leyla ile Mecnun

Leyla ile Mecnun

Sanırım televizyonda bu kadar az izlenip bu kadar fazla konuşulan ve tutulan başka bir Dizi yoktur. Belki de TRT 1’de yayınlanmasından olsa gerek rating listesinde çok yükseklerde yer almamasına rağmen internet dünyasına ve sosyal medyaya göre en fazla izlenen dizi olduğu kesin.
 

İşler Güçler

İşler Güçler

İşler Güçler dizisi aslında ekibin yaşadığı zorlukları anlatıyor ve zaten başrollerdeki Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Sadi Celil Cengiz kendilerini oynuyorlar. film ve Dizi sektöründe bir şeyler ortaya çıkartmanın zorluklarını komik bir şekilde bize anlatıyorlar.

Bende Özledim

Bende Özledim

Leyla ile Mecnun dizisinin kaldırılmasından sonra ekip yeniden bir araya geliyor ve Leyla ile Mecnun'dan farklı olarak Ben de Özledim dizisi ile yeniden karşımıza geliyor. Bu dizide çok sevilmesine rağmen raiting alamayınca biten diziler arasında.

Beş Kardeş

Beş Kardeş

Dizide adından da anlaşılacağı gibi birbirinden farklı beş kardeşin hikayesi anlatılıyor. Küçk yaşta anne ve babasını kaybeden bu beş kardeşi ailenin en büyüğü olan Sait büyütür ve aklı başında olan da bir tek odur. Balıkçılık yaparak kardeşlerini büyüten Sait’in kardeşleri ne yazık ki onun gibi pek aklı başında değildir. Birisi duygusal ama beceriksiz bir gazeteci olmuş olan Nazım, birisi mahallenin imamı olmuş olan Turgut, şarkıcı olmak isteyen ama korumadan öteye gidemeyen Orhan ve son olarak at yarışı tutkunu olan Aziz.

Mutlu Ol Yeter

Mutlu Ol Yeter

Başrollerinde Leyla ile Mecnun dizisinden tanıdığımız Ali Atay, Öner Erkan ve Aslı Enver’in yer aldığı ATV’nin yeni dizisi Mutlu Ol Yeter izleyenlere eğlenceli bir mahalle dizisi sunuyordu. Yönetmenliğini Kerem Çakıroğlu’nun yaptığı dizinin senaryosunu ise ünlü komedyen Yiğit Özgür yapıyordu.

Üsküdara Giderken

Üsküdara Giderken

Selçuk Aydemir'in yazıp yönettiği oyuncu kadrosu geniş olan aile, Komedi dizisi. Selçuk Aydemir'in bu yapıttan sonra kendi kadrosunu oluşturdu diyebiliriz. Murat Cemcir, Ahmet Kural ve Sadi Celil Cengiz ilk bu dizide birleştiler.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.