OFPOF

Her Yaş Tarafından Sevilen Şirinler Serisinin 3. Filmi: Şirinler Kayıp Köy

-
993
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Her Yaş Tarafından Sevilen Şirinler Serisinin 3. Filmi: Şirinler Kayıp Köy
847 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

İlk iki filmin başarısından sonra yapım ekibi serinin üçüncü filmi için de mutfağa girdi ve ortaya mükemmel bir yapım çıktı.

Orjinal Adı: Smurfs: The Lost Village

İlk iki filmin başarısından sonra yapım ekibi serinin üçüncü filmi için de mutfağa girdi. Sony Pictures animasyon stüdyolarından çıkma olan senaryosu Karey Kirkpatrick ve Chris Poche'a emanet.
Seslendirme kadrosunda Demi Lovato, Mandy Patinkin, Jack McBrayer, Danny Pudi ve Joe Manganiello gibi isimler bulunan Smurfs serisinin yeni filmi The Lost Village 7 Nisan'da vizyonda.

Filmin Konusu

Şirinler'in yeni macerasında ekip yine bir görev uğruna yollara koyulur. Gizemli bir harita ortaya çıkar ve gizli bir köyün yerini işaret eder. Bunun üzerine bu köyün güvenliği artık Şirinler'in ellerindedir. Şirine, Gözlüklü Şirin, Sakar Şirin ve Güçlü Şirin gizemli ormanda yolculuk ederek bu köyü keşfetmeye karar verirler. Ancak kötü kalpli Gargamel'in de bu haritadan haberi olur ve o da bu gizemli köyün peşine düşer. Artık bu köyü Gargamel'den önce bulmak Şirinler'in en büyük görevi haline gelir. Bu yolda Şirinler tarihinin en büyük gizemini de çözeceklerdir...

film Seslendirmeleri

Smurfs: The Lost Village‘de Demi Lovato, Şirine’yi seslendirirken;  Rainn Wilson, Kötü kalpli Gargamel’i; Mandy Patinkin, Şirin Babayı;  Joe Manganiello, İri Şirin’i; Jack McBrayer, Sakar Şirin’i ve Danny Pudi ise Zeki Şirin’e hayat verecek. 

Film Afişi

Her Yaş Tarafından Sevilen Şirinler Serisinin 3. Filmi: Şirinler Kayıp Köy-ti4c9t19b4

Vizyon Tarihi

7 Nisan 2017

Türkçe Dublajlı Fragman

Türkçe Altyazılı Fragman


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Reklam Engelleyici Kullanıyorsunuz!
Sitemizden yararlanabilmek için reklam engelleyicileri kapatmanız gerekmektedir.