OFPOF

Hep Vurulan Ama Asla Ölmeyen 5 Dizi Karakteri

-
736
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Hep Vurulan Ama Asla Ölmeyen 5 Dizi Karakteri
3.494 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Dizilerde bazı karakterler var ki mermilerin ölümcül olabileceği bilgisi onlara ulaşmamış gibi. İşte ne kadar vurursanız vurun ölmeyen 5 karakter

1. Jack Bauer... Tek Kişilik Anti-Terör Örgütü

Jack Bauer... Tek Kişilik Anti-Terör Örgütü
Sekiz sezon ve iki diziden oluşan "24" bölümü boyunca oradan oraya koşan, havaya uçan, işkence gören, uyuşturucu bağımlısı bile olan Jack Bauer için kurşunlar çok önemsiz küçük şeyler (!). Sekiz günde toplam 18 kez vuruldu ancak hiçbir şey olmadı.

2. Ryan Hardy

Ryan Hardy
O ortaya çıktığından beri Amerika'daki tüm seri katiller onun peşinde. Defalarca kez vurulmasına ve kalbinden bıçaklanmasına rağmen hayatta kaldı.

3. Jane Rizzoli

Jane Rizzoli
Listeye giren bir diğer isim ise... Aman tanrım bir kadın! Jane Rizzoli fazlasıyla erkek tekelindeki bu listeye girecek kadar çok vurulmuş bir kadın. Hala ölmedi, ölecek gibi de gözükmüyor.

4. Caprica-Six

Caprica-Six
Pekala, bir Cylon olduğu ve tekrar dirildiği için Caprica hile yapıyor diyebiliriz. Ancak kim onun kadar sık havaya uçuruldu?

5. Hank Schrader - Muskasız Gezmeyen Adam

Hank Schrader - Muskasız Gezmeyen Adam
Hank Shrader, Breaking Bad'in son sezonunda vurulmuş ve öldürülmüş olsa da, 3. Sezon 7. Bölümde gerçekleşen kartel saldırısında vücuduna isabet eden beş mermiye rağmen canlı çıkarak hepimizi şaşırtan bir kahraman. Öyle ki final sezonunda öldürülmesi herkesi çok şaşırtmıştı çünkü... Ee... Herkes onun kurşun geçirmez olduğundan emindi.

6. Bonus: Polat Alemdar

Bonus: Polat Alemdar
Polat Alemdar'da mermi bildiğin protein etkisi yapıyor. Yedikçe güçleniyor adam. Dişiyle mermi yakalayan, asla ölmeyen, ölse de geri dirilen, "godmode: on" yazıp çatışmaya giren tek karakter. Adeta bir joker.

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.