OFPOF

Henüz Final Yapmamış Olan Ve İzlemeye Değer 10 Muhteşem Yabancı Dizi

-
32.2b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Henüz Final Yapmamış Olan Ve İzlemeye Değer 10 Muhteşem Yabancı Dizi
18.155 izlenme
Ofpofer
-

Hala devam etmekte olan ve yüz binlere ulaşmış hayran kitlelerine sahip, çok yüksek puanlı ve izlenilmesi gereken dizileri itina ile listeledik.

1. Game Of Thrones

Game Of Thrones
Westeros kıtasındaki birleşik Yedi Krallık'ın uzun yazdan çıkmasının ve kışın yaklaşmasını anlatan Dizi kesinlikle izlemeye değer. Şuan için 5 sezon yayınlandı, 6. sezon ise yüzbinlerce kişi tarafından heyecan ile bekleniyor.

2. Better Call Saul

Better Call Saul
Breaking Bad efsanesinin avukatı Saul Goodman'ın hayatını anlatan Dizi ilk sezon finalini yaptı ve ikinci sezon için gün saymakta. İlerleyen bölümlerde Jessie Pinkman ve Walter White'ın da bir kaç bölümde oynayabilme ihtimalinin olması kulislerde konuşulmakta.

3. The Walking Dead

The Walking Dead
The Walking Dead çizgi roman serisine dayanmaktadır ve zombilerin ortaya çıkışı sonrasında yaşam mücadelesi veren insanları anlatmaktadır. Şuana kadar yayınlanmış 6 sezonu bulunmaktadır, 6. sezon ise hala devam etmektedir.

4. Arrow

Arrow
Bindikleri yatın batması sonucu ıssız bir adada beş yıl boyunca yaşayan milyarder Oliver Queen'in yavaş yavaş bir süperkahraman haline dönüşmesini anlatan bir dizidir, şimdiye kadar yayınlanmış 4 sezonu bulunkatadır ve 4. sezon hala devam etmektedir.

5. The Flash

The Flash
DC evreni kahramanlarından biri olan Flash'in anlatıldığı dizidir. Dizide yıldırım çapması sonucu bir süper kahramana dönüşen Barry Allen (The Flash)'in hayatı anlatılmaktadır. Şu anada kadar 2 sezon yayınlanmıştır, 2. sezon ise devam etmektedir.

6. Big Bang Theory

Big Bang Theory
Okullarda "inek" olarak tabir edilen öğrencileri hepimiz biliriz. İşte bu Dizi o insanların hayatını 20'şer dakikalık bölümlerle anlatan bir efsane. Kuantum fizikçilerinin kadınlarla olan ilişkileri, hayata bakış açıları ve muhteşem diyaloglar bu dizide. Sheldon Cooper, Leonard Hofstader, Howard Wolowitz ve Rajesh Koothrappali ile kesinlikle tanışmalısınız. Bu efsane dizi şu an 9. sezonuna devam etmekte.

7. Limitless

Limitless
Limitless isimli filiminden sonra devam eden şuan 1. sezonu yayınlanmakta olan Dizi. Filme göre baş rol değişmiş olsa da filmdeki baş rol oyuncusunu dizide farklı bir rolde görmekteyiz. eğlenceli ve size farklı bir bakış açısı kazandırabilecek bir dizi.

8. Mom

Mom
Christy ve Bonny Plunket'in dünyasına davetlisiniz. Klasik Amerikan ailelerinden biraz daha farklı olan bu kadınların dünyasıyla tanışmalısınız. Bu Dizi aynı zamanda Roseanne ve Two and a Half Man gibi önemli izleyici kitlelerine ulaşmış dizilerin yapımcısı Chuck Lorre tarafından yapılmakta. 20 dakikalık bir Komedi dizisi arayanlar bu alternatifi kesinlikle gözden geçirmeliler. Dizi şu sıralar 3. sezonu ile devam etmekte.

9. Mr. Robot

Mr. Robot
Amerikan Dizi alemine bir bomba gibi düşen Mr. Robot aldığı inanılmaz yüksek puanlarla herkesi şaşkına çevirdi. Gündüzleri siber güvenlik şirketinde mühendislik yapan Elliot geceleri kimsenin başa çıkamadığı bir hacker haline dönüşüyor. Aynı zamanda sahip olduğu psikolojik rahatsızlık sebebi ile bazen gerçek ile hayali bile birbirinden ayıramazken tüm dünyanın banka sistemlerine erişmeyi başarıyor. Mr. Robot'un ilk sezonu final yaptı ve ikinci sezon heyecan içerisinde beklenmekte. 

10. Supernatural

Supernatural
Anneleri kendileri daha çocukken doğaüstü bir varlık tarafından öldürülen kardeşler babaları tarafından avcı olarak yetiştirilirler. Avladıkları şeyler ise annelerini öldüren gibi doğaüstü varlıklardır. Supernatural şuan 11. sezonu ile devam etmektedir.

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.