OFPOF

Hell's Kitchen'ın Şeytanı Daredevil'i İzlemek İçin Basit 6 Sebep

-
344
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Hell's Kitchen'ın Şeytanı Daredevil'i İzlemek İçin Basit 6 Sebep
365 izlenme
Ofpofer
-

Karanlığın kızıl kahramanı Daredevil ilk sezonuyla gönülleri fethetmişti.Şimdi fethedemediği gönüller için 7 sebebi sizlerle paylaşıyorum.

Marvel ve Netflix'in ortak yapımı olan Daredevil ilk sezonuyla piyasaya bomba gibi bir giriş yapmış,izleyicilerden tam not alırken eleştirmenler tarafından da beğeniyle kendinden bahsettirmişti. Punisher ve Elektra’nın 18 Mart’ta yayınlanan 2.sezonda olması takipçilerini çılgına çevirmiş ve yine sevenlerinden tam not almayı başarmıştı.Şimdi Hell’s Kitchen’ın Şeytanı Daredevil’i izlemeniz için sizi yormadan size en önemli 7 sebepten bahsedeceğim.

1. Deborah Ann Woll’un akıl almaz güzelliği

Deborah Ann Woll’un akıl almaz güzelliği

Deborah Ann Woll’un hayat verdiği Karen Page karakteri kimisi tarafından dizinin mızmızı ilan edilip kimisi tarafından olmazsa olmaz olarak değerlendirilirken gözden kaçırılmaması gereken tek şey Deborah Ann Woll’un melek kadar güzel göründüğü sahneler.
 

2. Hafızalardan asla çıkmayacak koridor dövüşleri

Hafızalardan asla çıkmayacak koridor dövüşleri

İlk kez 1.sezonun 2.bölümün sonunda karşılaştığımız o tek çekimli,kesintisiz sahne.Kahramanımızın ufak bir koridorda kötü adamları yorula yorula,dinlene dinlene dövmesi.. Dövüş kareografisinden zaten başarıyla söz ettiren bu dizinin böyle gerçekçi ve mükemmel bir sahneye sahip olması izlememiz için en büyük nedenlerden birisi. 2.sezon yayınlanmadan önce yapımcıların “Biz o sahneyi aştık ya” yorumuna inanmamıştık ama inanın 2.sezonda bu sahnelere fazlasıyla doyacaksınız.
 

3. Nelson&Murdock Dostluğu

Nelson&Murdock Dostluğu

Herkesin hayatından bir parça bulacağı, gerek duygusallık gerek samimiyet açısından bizden tam not alan Nelson&Murdock dostluğu izleyen herkeste etki bırakacaktır.
 

4. Polat Alemdar’ın Ömer babası varsa Murdock’ın papazı var.

Polat Alemdar’ın Ömer babası varsa Murdock’ın papazı var.

Katolik olan kahramanımızın içindeki karanlığı bastırması, doğru yolu bulması için mahallemizin kilisesindeki papazla felsefik konuşmaları hepimize bir ders niteliğinde..
 

5. ”Aslında iyi lan” diyebileceğimiz kötü karakterler

”Aslında iyi lan” diyebileceğimiz kötü karakterler

Karanlık ve aydınlık arasında sıkışmış karakterlerimizden karanlık tarafa hakim olarak mahalleyi korumayı seçmiş kötülerimize hak vermeden yapamıyoruz kimi zaman. Derin işlenen karakterler iyi de olsa kötü de olsa onları sevmemizi sağlıyor. “ O da haklı lan aslında” diyoruz kimi zaman.
 

6. 2.sezonun sürprizleri

2.sezonun sürprizleri

18 Martta yayınlanan 2.sezonla bizleri iyice bağımlısı yapan dizimizin heyecanla beklenen karakterleri.Punisher ve Elektra..
Herkes The Punisher'ı tanıyordur bir yerlerden duymuştur.Ancak John Bernthal'ın can verdiği bu The Punisher herkesi kendine hayran bırakacak..

7. Son olarak kahramanımızın her semt çocuğu gibi içinde beslediği semt aşkı

Son olarak kahramanımızın her semt çocuğu gibi içinde beslediği semt aşkı

Bizi sana bu bağladı be Matt kardeş.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.