OFPOF

Hayran Kalacağınız Marvel Filmleri

-
1.2b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Hayran Kalacağınız Marvel Filmleri
1.013 izlenme
Ofpofer
-

Ironman,Thor,Captan America,Daradevil,X-men,Spider-Man,Hulk,Avengers,Fantastic Four ençok bilinen marvel filmleri.

Ironman,Thor,Captan America,Daradevil,X-men,Spider-Man,Hulk,Avengers,Fantastic Four ençok bilinen marvel filmlerini bir araya getirdik.

1. Thor

Thor
Babası odin en güçlü tanrıdır. Thor ise onun oğlu,babsından sonra gelen en güçlü tanrıdır. iskandinav mitolojisinde bahsedilmektedir. Filmde babası ölen Thor'un baş düşmanları buz devlerinin kralı Laufey ile savaşını konu alır.

2. Captain America

Captain America
Kaptan Amerika  aslında bir çizgi romandır. Marvel Comics tarafından yaratılmış bir hayal ürünüdür. film Kaptan Amerika kış askeri ise devletin gizli örgütü SHIELD ile kötü güçlerin hakim olduğu HYDRA arasındaki savaşı konu almaktadır.

3. Iron Man

Iron Man
 Iron Man'de kaptan Amerika gibi Marvel Comics 'in can verdiği bir çizgi roman karakteridir. film milyarder olan Tony Stark'ın  Stark endüstri şirketinin başına geçmesi ile başlar. Stark demirden yapılma bir zırh üretir ve kötülerle savaşır.

4. Spider- Man

Spider- Man
1962 yılında Marvel Comics tarafından çizgi roman haline getirilmiştir. film ise bir okul gezisinde örümcek tarafından ısırılarak örümcek güçleri kazanan Peter Parker'ın mücadelesini anlatmaktadır.

5. X-Man

X-Man
X-Men 1963 yılında Marvel Comics tarafından çizgi romana çevrilmiştir.Filmde ise mutant olarak adlandırılan doğa üstü güçlere sahip insanların hikayesi anlatılmaktadır.

6. Fantastic Four

Fantastic Four
Marvel Comics tarafından 1961 yılında çizgi roman olarak yayınlanmıştır. Türkiye'ye ise 1988 yılında getirilmiştir. film ise uzaya giden dört bilim insanının bir patlama sonucu doğa üstü güçler kazanmasını anlatmaktadır.

7. Daradevil

Daradevil
Daradevil Marvel Comics tarafından yaratılan bir çizgi roman karakteridir.  Küçük yaşta kör olan bir çocuğun diğer duyu organlarının  gelişmesi sonucu bir kahraman haline gelmesi anlatılmaktadır.

8. Avengers

Avengers
İçerisinde Iron Man,Thor,Captain America,Hulk gibi Marvel karakterlerinin bulunduğu bir filmdir.

9. Hulk

Hulk
Marvel Comics tarafından çizgi roman haline getirilmiştir. Yaratıcıları Stan Lee ve Jack Kirby dir. film bilim adamı Bruce Banner  'ın radyasyona maruz kalması sonucu mutasyon geçirmesini anlatmaktadır.

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.