OFPOF

Harry Potter Serisi Hayranlarının Bayılacağı 6 Senaryo

-
6.3b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Harry Potter Serisi Hayranlarının Bayılacağı 6 Senaryo
6.109 izlenme
Ofpofer
-

Harry Potter karakterlerini baz alarak 6 senaryo fikri bulduk!

İzlemeye doyamadığımız, kimimizin tüm seriyi en az 2 kez izlediği Harry Potter için eminim çoğunuz "keşke şu karakterin de filmi olsa" demişsinizdir. Biz de bunlardan birkaçını liste haline getirdik.

1. Albus Percival Wulfric Brian Dumbledore

Albus Percival Wulfric Brian Dumbledore
Harry Potter serisinin efsane karakteri Dumbledore'un çocukluğu ve gençliği eminim herkesin ilgisini çekiyordur.

2. Tom Marvolo Riddle

Tom Marvolo Riddle
Nam-ı diğer Lord Voldemort. Filmde birkaç kez gördüğümüz gençliği ve çocukluğu, film olarak karşımıza çıksa harika olmaz mı?

3. Severus Snape

Severus Snape
Son filme kadar çoğumuzun kin beslediği ama son filmde izlediğimiz Snape o malum sahneyle şu an Snape'i sevmeyen yoktur. Sırf o sahne bile Snape'in geçmişini bana epey bir merak ettirdi.

4. Sirius Black

Sirius Black
Harry Potter'ın vaftiz babası olarak karşımıza çıkan Sirius Black ile ilgili kitapta pek çok bilgi var. Fakat filmde bunları pek izleyemedik. Bence Sirius'un geçmişi de kaliteli bir filme senaryo olabilir. Ayrıca kaçımız Harry'nin Privet Drive'a gelmesini sağlayan, Hagrid'in sürdüğü o motosikletin Sirius Black'in olduğunu biliyor?

5. Lily Potter

Lily Potter
Harry Potter'ın annesi. Snape ile olan çocukluk aşkı ve sonrası, müthiş bir aşk filmi senaryosu olabilir. Ayrıca ölüm sahnesi de birçok göz yaşına sebep olabilir.

6. Minerva McGonagall

Minerva McGonagall
Okulun müdür yardımcısı, aynı zamanda biçim değiştirme hocası. Hayatının ilginç yanları ise ödüllü bir Quidditch oyuncusu olması. Ama son senesinde kötü bir düşüş, ardından beyin sarsıntısı ve kırık kemikler ile Quidditch'i bıraktı. Mezuniyetinden sonra Dougal McGregor adlı bir Muggle'a aşık oldu fakat kimliği ve Bakanlıktaki görevinin tehlikeye girebileceği yüzünden bunu reddetti. Londra'yı terkeden McGonagall Hogwarts'tan öğretmenlik postası aldı. İlk evliliği ise Bakanlıktaki eski patronu ile oldu. Sonra kocası evliliklerinin 3. yılında kaza sonucu öldü. Kulağa sürükleyici geliyor.

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.