OFPOF

Haftanın Hangi Günü Hangi Yabancı Diziyi Takip Etmeliyim?

-
1.1b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Haftanın Hangi Günü Hangi Yabancı Diziyi Takip Etmeliyim?
1.002 izlenme
Ofpofer
-

Haftanızın Her Gününü Dolduracak Yüksek Kaliteli Diziler Sırasıyla Böyle

1. PAZARTESİ - GOTHAM

PAZARTESİ - GOTHAM
Batman vasıtasıyla tanıdığımız şehrin suç ve cezasını bizlere gösteren Gotham adlı Dizi her Pazartesi , DC Comics tarafından ekran başındakilere sunuluyor.
 

2. SALI – THE FLASH

SALI – THE FLASH
Hayatı boyunca imkansızı aramış ve yakaladığı imkansızlık sonucu 9 ay komada kalan gencimiz Barry Allen, uyandığında haddi hesabı yapılamayacak kadar hızlıdır. O da bu gücünü yardıma muhtaç kişilere ve annesinin katilini bulmaya harcar. Her Salı günü CW tarafından ekran başındakilere sunuluyor. Mutlaka takip edin.
 

3. ÇARŞAMBA – ARROW

ÇARŞAMBA – ARROW
Geçirdiği gemi kazası sonrası 5 yıl ada da mahsur kalan yakışıklı, çapkın ve milyoner olan gencimiz Oliver Queen, evine döndüğünde babasından aldığı bilgilerle şehri düzene oturtmayı amaçlıyor. Hele ki ilk sezonun çerez gibi izlendiği bu diziyi bilipte izlememek için deli olmak lazım(!). Her Çarşamba CW bize bu diziyi izletmek adına aracılık ediyor.
 

4. PERŞEMBE- VİKİNGS

PERŞEMBE- VİKİNGS
Savaş dahisi, yakışıklı ve hafiften psikopat Lordumuz Ragnar Lothbrok ve önderlik ettiği Vikingleri tarihsel biçimde ve harika bir performansla anlatan, izleyiciyi meraka boğan ve savaşa doyduran olağan üstü dizimiz her Perşembe History Channel tarafından gözler önüne sunuluyor.

5. CUMA – THE BİG BANG THEORY

CUMA – THE BİG BANG THEORY
2007 den beri yorumsuz, sorusuz, sualsiz izleyenleri kahkalara boğduran, 20 şer dakikalardan oluşan Komedi dizisi. İzleyenlere hem güldürüyor, hem bilgilendiriyor üstüne kısa olması sebebiyle çerez gibi gidiyor. CBS tarafından yayınlanmaktadır.
 

6. CUMARTESi - DOCTOR WHO

CUMARTESi  - DOCTOR WHO
Doctor Who, her Cumartesi BBC tarafından yayınlanan olağan üstü bilim kurgu dizisidir. Doktor olarak bildiğimiz, zamanda yolculuk yapan insansı dünya dışı yaratık olan Zaman Lord’unun karmakarışık maceraları ekran başındakilere aktarılır. Cumartesilerinizi süsleyecek bir Dizi olmakla beraber güzel finalleriyle seyircileri deli ediyor.
 

7. PAZAR - GAME OF THRONES

PAZAR - GAME OF THRONES
5 yıldır tüm dünyayı kasıp kavuran, HBO tarafından yayımlanan Game of Thrones adlı Dizi, ilerleyen aylarda 6. sezonuna başlangıç yapacak ve her Pazar TV başındakilerin dertlerini yaklaşık 1 saatliğine unutturacak. Kimi sevdiysek ölümünü kesinlikle gördüğümüz bu dizi bence kalp, tansiyon, şeker hastası ve hamilelere yasaklanmalı. O biçim bir dizidir G.O.T
 

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.