OFPOF

Hafta Sonunuzu Şenlendirecek 10 Mükemmel Film

-
2.9b
Etkileşim
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Hafta Sonunuzu Şenlendirecek 10 Mükemmel Film
2.779 izlenme
-

Sevdiklerinizle beraber izleyebileceğiniz pek bilinmeyen filmleri sizler için derledik.

Çoğumuzun en sevdiği hobilerinden olan film seyretmek... Kimi zaman hüzünle kimi zaman yüzümüzde bir tebessümle, kimi zaman da pişmanlıkla başından kalktığımız hobimiz. Şimdi paylaşacağımız filmler sevdiklerimizle beraber harika zamanlar geçirmeyi vaadediyor diyebiliriz.Sözü fazla uzatmadan galerimizle başlayalım.

1. Ateşböceklerinin Mezarı

Ateşböceklerinin Mezarı

2. dünya Savaşı sırasında yaşamlarını sürdürmeye çalışan 2 kardeşin hikayesi. Eğer bugün hüzünlenmek istiyorum diyorsanız, başka bir film aramanıza hiç gerek yok...

2. İncendies (İçimdeki Yangın)

İncendies (İçimdeki Yangın)

Bir artı bir bir eder mi? İzlediğinizde uzun yıllar aklınızdan çıkmayacak bir film. İki çocuğunun annelerinin ölümünün ardından kendilerine bıraktğı mektubu almaları ve annelerinin isteği üzerine Lübnan'a giden kardeşlerin karşılarına çıkan gerçekler...

3. Guzaarish

Guzaarish

2010 yapımı bir Hint filmi. Kıskançlık hissinin neler yaşattığını şaşkınlıkla izleyeceğiniz mükemmel film. aşk bir insanın elleri olabilir mi ?

4. Big Fish (Büyük Balık)

Big Fish (Büyük Balık)

Ölmek üzere olan bir adamın hayat hikayesini dinlemek ister misiniz? Filmde kimi zaman gülümseyecek, kimi zaman hüzünleneceksiniz. İzlemediyseniz, gerçekten çok şey kaçırmış olacağınız filmlerden.

5. The Man From Earth (Dünyalı)

The Man From Earth (Dünyalı)

Baştan sona sadece bir evin salonunda geçen filmin İmdb notu nasıl 8 olabilir? Sadece bu sorunun cevabını almak için bile izlemeye değen bir film.Hayata bakış açınızı sorgulatacak ve film bittikten sonra bile tekrar izleyip daha iyi kavramaya çalışacağınız mükemmel film.

6. What Dreams May Come (Aşkın Gücü)

What Dreams May Come (Aşkın Gücü)

Aşkınız uğruna nelerden vazgeçebilirsiniz ? Mesela Cennetten ? Robin Williams'ın az bilinen ama şaheser filmlerinden biri.

7. Son Ders

Son Ders

Bu seferki filmimiz bir türk Filmi. Başrollerinde Ferhan Şensoy'un oynadığı. İzlemeye değer güzel filmlerden biri. İdealist bir öğretmen ve yaşadıkları sizlerle olacak.

8. Bajrangi Bhaijaan

Bajrangi Bhaijaan

Şimdiki filmimiz bir Hint Filmi. Konuşamayan küçük bir kızın tedavi için yol aldığı trenden inmesi ile başlayan kimi zaman tebessüm ettirecek, kimi zaman hüzünlenmenizi sağlayacak muazzam bir film.

9. Mr. Nobody (Bay Hiçkimse)

Mr. Nobody (Bay Hiçkimse)

Kaderi inanıyor musunuz ? Peki ya hayatınızdaki tüm ihtimalleri yaşayabilseydiniz nasıl olurdu ? Arşivinizde bulunması gereken harika filmlerden bir tane daha.

10. Pay It Forward (İyilik yap iyilik bul)

Pay It Forward (İyilik yap iyilik bul)

Bir düşünün. Hayatınıza bir kural konulsaydı. Bir iyilik gördüğünüzde Üç farklı insana iyilik yapmanız gerekiyor... Bu şekilde büyüyen bir iyilik zincirini hayal eden çocuk ve hikayesi. Mendilleri hazırlayın.

11. BONUS: Room (Oda)

BONUS: Room (Oda)

2015 yapımı Oscarlı film. Biliyorum aslında çok insan izlemiş veya bir yerden kulak aşinalığı kazanmıştır. Fakat izlemeyen ve film önerisi isteyen dostlarınıza önerebileceğiniz harika bir film olduğunu anımsatalım dedik. Küçücük bir odada doğup büyüyen bir çocuğa hayatı nasıl anlatırsınız?

güzel filmlerle geçen güzel zamanlar sizlerin olsun.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.