OFPOF

Güzel Bir Aksiyon ve Suç Filmi: Jack Reacher: Never Go Back

-
738
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Güzel Bir Aksiyon ve Suç Filmi: Jack Reacher: Never Go Back
716 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

İlk olarak Jack Reacher ismiyle sinemaseverler ile buluşan film ikincisiyle yeniden gönülleri fethetmeye geliyor...

Ne zamandan beri senaryo ve konuşmaların ağır basmadığı, saf aksiyonla bizi hop oturtup hol kaldıracak bir aksiyon filmi arıyorum mu diyorsunuz. O halde Tom Cruise'dan sizlere efsane olabilecek bir film geliyor. Polisiye, Dram, Aksiyon gibi türlerin harmanlandığı film aynı zamanda Gizem kategorisinde. Artık varın siz hayal edin filmi.

Film suçlanan bir adamın kendini kurtarmasını konu alıyor

Jack Reacher eskiden çalıştığı merkeze doğru gitmektedir. Umutlu ve sevdiği bir yere gideceğinden ötürü de her şeye pozitif bakıyordur. Ancak oraya gittiğinde her şey umduğundan çok farklıdır. 

16 yıl önce işlenmiş bir cinayet tartışılmaktadır ve suçlu olarak da kendisi gösterilmektedir. Jack bu suçlamayı üzerinden atmak için delilleri kendi toplamak ve suçsuz olduğunu kendi ispat etmek zorundadır.

Aynı zamanda üssü olan komutanında suçlandığını bilen Jack sadece kendini kurtarmakla kalmayacak onu da bu durumun içinden çekmeye çalışacaktır.

Filmin kadrosu oldukça sağlam

Lee Child'ın Never Go Back kitabından uyarlanan filmde Tom Cruise'a Cobie Smulders ve Robert Knepper da eşlik edecek. Filmin yönetmeni ise The Last Samurai filminin meşhur direktörü Edward Swick. Filmin yapımcılığını ise David Ellison ile Tom Cruise üstleniyor. Bu nedenle heyecan ve beklenti de oldukça yüksek. İlk filmin iyi olması dolayısı ile ikinci filmde daha iyi ve uğraşılmış bir film görme isteği mevcut.

İşte filmin fragmanı

film 21 Ekim'de vizyona girecek.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Reklam Engelleyici Kullanıyorsunuz!
Sitemizden yararlanabilmek için reklam engelleyicileri kapatmanız gerekmektedir.