OFPOF

Görme Engelli Genç Rabih'in Hayatını Anlatan Film: Dağların Ardında

-
242
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Görme Engelli Genç Rabih'in Hayatını Anlatan Film: Dağların Ardında
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Rabih’in hayatı, pasaportu almak istediğinde hayat boyunca taşıdığı kimlik kartının sahte olduğunu tespit edilince tamamen değişiyor.

Lübnan, Fransa, Birleşik Arap Emirlikleri ve Katar’ın ortak yapımı olan film, Lübnan’daki kasabalardan birinde yaşayan, koroda şarkı söyleyen ve Braille belgelerinin editörlüğünü yapan kör genç Rabih’in hayatını anlatıyor. Rabih’in hayatı, pasaportu almak istediğinde hayat boyunca taşıdığı kimlik kartının sahte olduğunu tespit edilince  tamamen değişiyor. Rabih kimliğine dair gerçekleri arama niyetliye Lübnan’ı dolaşıyor. Rastgeldiği kişiler anlattıkları hikayelerle yeni sorulara neden oluyor ve Rabih’in kimliği hakkında az gerçekler ortaya koyuyor.

Film Afişi

Görme Engelli Genç Rabih'in Hayatını Anlatan Film: Dağların Ardında-fgfxjqfquk

Film Konusu

Rabih, Lübnan kırsalında doğumuna dair kayıtların peşine düşmüş görme engelli bir müzisyendir. Toplumun ücra köşelerinden kendi hikâyelerini anlatan insanlarla tanışır ve bu insanlar onun kökenleriyle ilgili sorularının artmasını sağlar. Kendi varlığının kalbinde yatan boşluğa hızla düşmeye başlayan Rabih, kendilerinin ya da onun hikâyesini anlatabilmekten aciz bir ulusla karşı karşıyadır.

Film Oyuncuları ve Rolleri

Başrolde Rabih rolünde Barakat Jabbour yer alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ise Samar rolünde Julia Kassar, Wissam rolünde Michel Adabashi ve Hisham rolünde ise Toufic Barakat bulunuyor.

Vizyon Tarihi

23 Haziran 2017

Fragman


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık