OFPOF

Gönüllerin aikidocusu: Steven Seagal

-
68
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Gönüllerin aikidocusu: Steven Seagal
2.086 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Tam olarak, hayallerinizde olmak istediğiniz bir dövüşçü, ya da aşık olduğunuz adam. Kısaca kahramanınız Steven Seagal.

Steven Seagal, 10 Nisan 1951’de Amerika’nın Michigan eyaletinde dünya'ya geldi. Uzun yıllar boyunca Asya'da kaldı. Hatta, Japonya' da kaldığı süre içerisinde, ilk Batılı dövüş okulunu açtı. Dövüş sanatlarının ruhani boyutu hep ilgisini çektiği için Asya'da kaldığı süreçte meditasyon gibi birçok şey ile meşgul oldu.

Dünyadan gelmiş ve geçmekte olan bir aikodocu, gitarist şarkıcı ve aktör. E boşuna mı, gönüllerin aikodocusu olmuş. Adam tek başına bir yetenek abidesi. Daha 7 Yaşında başladığı dövüş sanatına, kendini o kadar vermiş ki, hayatı boyunca kavgasız günü geçmemiştir Tüm dünya ona hayran ve insanlar onun dövüş sahnelerini izlerken " Bir tanede benim için vursaydın da az daha tadını çıkarsaydık " diye içlerinden geçiyor.

Ilk hayat verdiği film olan "Above the Law'dan (1988)" sonra, kendisini aksiyon filmlerinin vazgeçilmezi olarak bulmuştur. Şimdiye kadar en az 40 tane filmde oynayan Steven Seagal, bir bakarsınız, "Kuşatma Altında, Kanunun Üstünde, Ölümcül Topraklarda, Ateş Altında". Bir bakmışsınız, " Gölge Adam, Iyi Bir Adam, Intikam Ateşi, Tuzak, Koruyucu, Seri katil " filmlerinde. Aksiyon yüklü filmleri takip ederken siz yorulursunuz. Peki sadece filmde, muhteşem, inanılmaz, çevik ve karşısında ki adamı anında yere sermesi mi, onu bu kadar sevdiriyor ? Hayır, daha fazlası var. Karizmatik bakışları, onu daha sahneye girer girmez etkileyici bir adam yapıyor zaten.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık