OFPOF

Golden Gate'in Filmlerde Başına Gelen 10 Olay

-
506
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Golden Gate'in Filmlerde Başına Gelen 10 Olay
428 izlenme
Ofpofer
-

Aksiyon,Macera,Bilim Kurgu vb. tüm film senaryolarında sıkça kullanılan efsane köprü Golden Gate'in başına gelenleri sizler için derledik.

1. Maymunlar Cehennemi

Maymunlar Cehennemi
2014 yapımı Maymunlar Cehennemi Şafak Vakti'nde maymunlar şehri yıktıktan sonra kendilerini Golden Gate Köprü'süne atmışlardır. Tüm film boyunca maymunlara önlem alamayan başrol oyuncuları ve polisler Golden Gate Köprü'sünde final yaparlar. 

2. Canavarlar Yaratıklara Karşı

Canavarlar Yaratıklara Karşı
2009 yapımı 3D bilim Kurgu filminin final fight'ıda Golden Gate Köprü'sünde gerçekleşmiştir. Koskoca şehirde o kadar geniş alan varken bu kahramanlar San Francisco'yu seçiyorlar. Tabi işin için de San Francisco olacakta, Golden Gate olmayacak mı. Kahramanlarımız köprüye de el atıp filmi öyle bitiriyorlar. 

3. Hulk

Hulk
Efsanevi Marvel karakteri Hulk (Yeşil Dev) dağ, bayır, şehir dinlemeden heryeri yakıp yıkmaktadır. Tabi o kadar gezip dolaşıyor Golden Gate'i ziyaret etmeden olur mu. 

4. Dev Yaratıklar

Dev Yaratıklar
2009 yapımı bilim Kurgu Filminde mutasyona uğrayan hayvanları görmekteyiz. Tabi o hayvanlar her filmde başrol oynayan Golden Gate'i gidip yıkmadan rahat ederler mi. 

5. It Came From Beneath the Sea

It Came From Beneath the Sea
1955 yapımı olan ve Türkçe karşılığını tam olarak bilmediğimiz ABD yapımı bilim Kurgu filminde krakeni görmekteyiz. Köprü'nün açılmasının üstünden 18 sene geçmiş, artık yıkmanın zamanı geldi diye düşünen yapımcılar, krakeni Golden Gate'e salmışlardır. 

6. Deprem

Deprem
ABD yapımı deprem filmi olurda Golden Gate kullanılmaz mı . Senaryocu abiler, deprem senaryolarını yazmadan önce Golden Gate Köprü'sünü nasıl yıkarız diye düşünüyorlar sanki. 

7. Daha Büyük Deprem

Daha Büyük Deprem
ABD'ye yakışır depremler de genellikle  San Francisco Fayı kullanılır. Jeolojik düzeninden dolayı depreme en yakın nokta olduğu için 10 üzeri depremlerde direk Golden Gate köprüsü yıkılır. 

8. Tsunami

Tsunami
Koskoca okyanuslar dururken neden Golden Gate. Bir ABD yapımı felaket filminde de Golden Gate kullanılmasa eksik kalınır. 

9. X-Men

X-Men
Magneto reyiz bari sen yapma. Tırreklerini toplayıp gelmişsin. Bari in şehire orda yap atarını. Niye Golden Gate. Hadi hepsini geçtik niye yıkıyorsun köprüyü, ne yaptı sana o köprü. 

10. Uzaylılar

Uzaylılar
dünya'da ki depremler, tsunamiler burda oluyor da canavarlar, ne yediği belirsiz aşırı gelişmiş hayvanlar buraya akın ediyor da, Uzaylıların neyi eksik onlar gelmeden olur mu. Zaten sorardık o kadar felaket oldu canavarlar geldi, uzaylılar nerde diye. 
 

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.