OFPOF

Gerçekten seviştik!

-
1.8b
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Gerçekten seviştik!
89.324 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Hollywood, Türk sineması ya da dünya dizilerinde karşımıza çıkan ateşli sevişme sahnelerinin ne kadarı gerçek ne kadarı reklam?

Hollywood'da, türk sinemasında veya dünya dizilerinde karşımıza çıkan sevişme sahnelerini kabul edelim ki hepimiz çok dikkatli bir şekilde izliyoruz. Peki bu sahneleri çeken ünlü oyuncuların sonradan yaptıkları "Gerçekten seviştik!" açıklamaları da neyin nesi?

BraAngelina - Setlerde başlayan büyük aşk

sinema ve televizyon takipçileri iyi bilirler ki günümüzde Türkan Şoray, Kartal Tibet gibi yalancıktan öpüşme sahneleriyle filmler, diziler yapılmıyor. Rol gereği gerçekten sevişirken aşık olup evlenen ünlü oyuncular da cabası!  Kimlerden bahsettiğimizi tabii ki de anladınız. Evet tam olarak Angelina Jolie ve Brad Pitt çiftinden söz ediyoruz. Ünlü çift Mr&Mrs. Smith filminin çekimleri sırasında yakınlaşıp aşık oldular ve aralarındaki bu çekime Brad Pitt'in karısı bile engel olamadı.

Gerçekten seviştik!-1

Aşk-ı Memnu - Aramızda çekim yok, yastık var

Türk dizilerinden başka bir kulvarda örnek verecek olursak Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ ikilisinin Aşk-ı Memnu dizisindeki sevişme sahneleri için Beren Saat'in yapmış olduğu açıklama hala kulaklarımızda yankılanıyor; "Sevişme sahnelerinde aramıza yastık koyduk." Eee reyting rekorları kıran bir dizinin başrol oyuncusunun böyle bir reklama ne kadar ihtiyacı olacağı konusu da kafa karıştırıcı.

Gerçekten seviştik!-2

Taht Oyunları - O hatun bu yatağa girecek

Amerika'ya gidecek olursak tüm dünyada izlenme rekorları kıran Game of Thrones dizisinin ilk sezonundan başlayan o "Ayy ben buna bakamayacağım" dedirtecek sevişme sahneleri de mi reklam yani? Yo yo yo bu kadar olamaz!

Gerçekten seviştik!-3

Diyeceğimiz o ki insanlar sevişiyorlar ve bunu gerçekten yapıyorlar..


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık