OFPOF

Gerçek Hikayeden Uyarlanan Patriots Day Ocak Ayında Vizyonda

-
784
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Gerçek Hikayeden Uyarlanan Patriots Day Ocak Ayında Vizyonda
755 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Peter Berg’ün yönettiği Mark Wahlberg, John Goodman, J.K. Simmons’ın oyuncu kadrosunda yer aldığı gerçek hikayeden uyarlanan film Ocak'ta vizyonda.

Patriots Day filminde işlenen 2013 Boston Maratonu'ndaki bombalı saldırı ve sonrasındaki geniş kapsamlı arama süreci, Casey Sherman ve Dave Wedge'in yazdığı Boston Strong: A City's Triumph Over Tragedy adlı kitaptan uyarlandı. 

oyuncu kadrosunda Mark Wahlberg, John Goodman, J.K. Simmons, Melissa Benoist, Michelle Monaghan, Kevin Bacon, Michael Beach, Rachel Brosnahan, Alex Wolff,  Lana Condor gibi isimler bulunan film Amerika’da 21 Aralık 2016’da limitli olarak, 13 Ocak 2016’de ise tekrar vizyona girecek.

Film Konusu

Gerçek bir hikayeden ilhamını alan film Boston Polis Komiseri Ed Davis üzerinden ilerliyor. 2013 yılından Boston Maratonu bombalı saldırısına giden süreci anlatan yapım bombalamanın ardından bütün şehri kapsayan bir terörist avını ve o süreci konu alıyor. Gerçek olay, maraton koşusunun bitim noktasında, 15 Nisan 2013 tarihinde yerel saatler 14.49'u gösterirken gerçekleşmiş ve 3 kişinin ölümü ve 200'den fazla kişinin yaralanması ile sonuçlanmıştı.

Film Oyuncuları ve Rolleri

Filmin başrollerinde Melissa Benoist, Katherine Russell rolüyle, Mark Wahlberg, Sgt. Tommy Saunders rolüyle ve Michelle Monaghan Carol Saunders rolüyle yer alıyor. Filmin kadrosunda J.K. Simmons; Jeffrey Pugliese rolünüyle, Kevin Bacon; Richard DesLauriers rolüyle, John Goodman; Ed Davis rolüyle, Rachel Brosnahan; Jessica Kensky rolüyle ve Michael Beach; Deval Patrick rolüyle karşımıza çıkıyor.

Filmin Türkiye Vizyon Tarihi

6 Ocak 2017

Fragmanı:


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık