OFPOF

Geçmişte Gönülleri Fetheden 7 Süper Film

-
553
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Geçmişte Gönülleri Fetheden 7 Süper Film
458 izlenme
Ofpofer
-

Günümüzde sinema filmleri etrafımızı kuşatımış olsada , hala tekrar tekrar izlenebilecek heyecan dolu filmler var :)

1. Matrix

Matrix
İlk serisinden sonuna kadar sürükleyiciliğini kaybetmeyen The  Matrix , günümüzde'de canlılığını koruyarak devam ediyor.  Larry ve Andy Wachowski kardeşlerin yazıp yönettiği bilim kurgu filmi ilk olarak 1999 yılında gösterime girdi. Eminim izlemeyen yoktur ama seneler geçsede üzerinden tazeliğini koruyan ve hala tekrar izlenmeye layık olan enfes bir film. Keanu Reeves'in başrol aldığı ve gerçekten oyunculuğun hakkını veren sanatcı izlerken hayranlarında muhteşem bir haz veriyor Gerek konusu gerek oyuncuları ile izleyicilerini ekran başına kitliyor.

2. Constantine

Constantine
Yine başrolünde Keanu Reeves'ın oynadığı film , DC Comics'in korku çizgi romanı olan Hellblazer'dan sinemaya uyarlama 2005, ABD yapımı film. İlk olarak 8 Şubat 2005'te Hong Kong'da, daha sonra 18 Şubat 2005'te de ABD ve Kanada'da gösterime girmiştir. Cehennem ve gerçek dünya , iblisler . melekler , heyecan , adrenalin , aşk ne arasanız bu filmde var bizden size tavsiye izlerseniz pişman olmazsınız. Bulutlu bir günde kahvenizi alıp zevkle izleyebileceğiniz bir film.

3. Babam ve Oğlum

Babam ve Oğlum
Babam ve oğlum 2005 yapımı bir Çağan Irmak filmi. Şüphesiz türk sinema tarihinin en mükemmel ve  hepimizin içini burkan bizi derinlere götüren , görüp görebileceğimiz en muhteşem başyapıtlardan biri. Filmi izlerken duygulanmamak hatta ağlamamak bile mümkün değil.

4. Aman Tanrım

Aman Tanrım
ABD yapımı muhteşem Komedi filmi.İlk serisinde  başrollerinde Jim Carrey ve Jennifer Aniston'un bulunduğu film , isyan eden ve hayatından memnun olmayan Evan bir gün tanrıyla tanışır ve komediler silsilesi burada başlar Devam filminde ise Jim Carrey  ve Jennifer Aniston'un başrolleri kabul etmemesiyle roller Steve Carell ve Lauren Graham arasında paylaştırılmıştır.

5. Ben Efsaneyim

Ben Efsaneyim
(I Am Legend)  Francis Lawrence'ın yönettiği ve başrolünde Will Smith'in yer aldığı 2007 ABD yapımı kıyamet sonrası bilim kurgu filmidir. Smith, yeryüzünde insan yapımı virüsten etkilenmeden, hayatta kalan tek insan olduğunu düşünen askeri bir viroloğu canlandırıyor. Öyleki film insanı gerçekten çıkmaza sürüklerken bir yandan'da böyle bir durumla karşılaşıldığında ne kadar çaresiz kalabileceğimizi ve nasıl mücadele edeceğimizi bize gösteriyor.Benzer kategoride birçok film yapılmasına rağmen en etkileyicisi bu film demeden geçemiyoruz.

6. Hayvan Dedektifi

Hayvan Dedektifi
hayvan dedektifi. Gerçek dedektiflere taş çıkaracak bir dedektif olan Ace Ventura (Jim Carrey) kaçırılmış hayvanların peşine düşer. Çalıştığı polis departmanlığında da hiç sevilmeyen ve hiçbir işe yaramayan biri olarak görülen hayvan düşkünü bir insandır.

Evi kiradır. Ev sahibinin evde hayvan beslemesini istememesine rağmen evinde papağan, kedi, köpek, penguen, rakun, kokarca ve Spike isimli bir maymunuyla yetim kalmış hayvanlarını beslemesiyle de tanılan bir tiptir. Bazen hayvanlarıyla hayvan yemi de yer.

Bir gün bir futbol takımının maskotu olan bir yunusun kaçırılması üzerine işe başlar ve maceradan maceraya atılır.

7. Mucize

Mucize
Az kalsın unutuyorduk bu filmi izlemeden ben yaşıyorum demeyin

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.