OFPOF

Game Of Thrones'un Güzeller Güzeli Arya Stark'ı ''Maisie Williams'' ve İzlemeniz Gereken 7 Filmi

-
3.0b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Game Of Thrones'un Güzeller Güzeli Arya Stark'ı ''Maisie Williams'' ve İzlemeniz Gereken 7 Filmi
0 izlenme
Ofpofer
-

13 yaşında dünyanın en çok izlenen dizisinde oynamaya başlayıp 7 sezondur diziye damga vurmayı başarmış bir İngiliz hanım efendisi Maisie Williams.

1997 Yılında dünyaya gelen yıldız Game of Thrones dizisiyle  ekranla tanıştı. Dizideki Arya Stark karakteri ile bir anda ünlenen yıldız genç yaşına rağmen iki ödül kazanmıştır.  7. sezonu yayınlanan Game of Thrones dizisinde bütün sezonlar oynamıştır.

1. Düşüş

Düşüş

Sadece kızların eğitim gördüğü kuralcı ve disiplinli bir okulda, ruhlarının kaybolduğuna inanan iki kız, sosyal yaşamdan uzak ve erkekleri göremedikleri bir mekanda durarak okumaya çalışıyorlardı. Bu okul onlar için bir hapishaneden farksız iken yaşamlarını bir anda değiştiren genç bir adam, genç kızlardan birinin gönlünü çalmayı başarır. İlk başlarda aşık olduğunu düşündüğü bu adamla görüşen daha sonra fiziki bir birliktelik yaşayan genç kız, adamdan kaptığı bir mikropla okuldaki bir çok kızın hasta olmasına neden olacaktır.

2. Siber Zorbalık

Siber Zorbalık

İngiliz bir genç kız, bir hacker tarafından verilen emirleri yapmaya zorlanmaktadır. Eğer kız bu istekleri yerine getirmezse hacker genç kızın özel resimlerini internete sızdıracaktır…

3. The Devil and the Deep Blue Sea

The Devil and the Deep Blue Sea

Yakın zamanda karısını kaybeden içine kapanık mimar, espritüel bir genç kızla arkadaş olur ve Atlas Okyanusu’nu geçmesi için gereken bir sal yapmasına yardım etmeyi kabul eder.

4. IBoy

IBoy

Bir kaza sonrası beyninde cep telefonu parçalarıyla yaşamak zorunda kalan Tom, elektronik cihazları kontrol edebildiğini keşfeder ve bu gücünü intikam için kullanır.

5. Up on the Roof

Up on the Roof

13 dakikalık kısa film ilgi görmeyi başardı.

6. Heatstroke

Heatstroke

Başarılı bir bilim adamı ailecek tatil yapmak üzere Afrika çöllerine doğru yola çıkarlar. Yolculuk sırasında istemeden rotasında şaşarak başka yola girer. Bu hata onun son yaptığı iş olacak ve acımasız silah tüccarı tarafından öldürülür. Bu olaydan sonra adamın kız arkadaşı ve kardeşi vahşi çölde yalnız kalırken peşinden olan katilden kendisini korumak için kaçmak zorundadır.

7. Game of Thrones

Game of Thrones

HBO için yapılan televizyon dizisi tüm dünyada reytingleri alt üst etti.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.