OFPOF

Game Of Thrones'u en iyi yapan sebepler

-
513
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Game Of Thrones'u en iyi yapan sebepler
4.438 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Hayal gücünüzü zorlayan mekanları, fantastik masallarla birleştiren Game Of Thrones dizisini, iyi yapan sebepler.

- Birincisi dizideki her karakter sanki başrol oynuyor. Tüm karakterlerin oldukça heyecan verici hikâyelerini izlemiyor adeta yaşıyor gibiyiz. Hepsinin hikâyesi, her karaktere özgü bir senaryo yazılmış gibi sizi içine çekiyor. Hikâyelerindeki gerçeklik ve vahşilik birbirine bağlı olay örgüleriyle birleşerek izlerken içinizi çekmenize sebep oluyor.

- Kuzeyin soğukluğunu, güneyin sıcaklığını, taht kavgalarının vahşi rekabetini, gücü, aşkı, şehveti, aykırı ilişkileri, entrikaları, ölümün soğukluğunu, özgürlüğü, köleliğin sorgulanmasını ve daha birçok şeyi bir araya getiren dizide her bölümün soluğu kesen bir heyecanla bitmesi izlenmesini oluşturan ikinci faktör olarak sıraya giriyor.

Game Of Thrones'u en iyi yapan sebepler-1

- güzellik ve yakışıklılık sahibi karakterlerin bir araya geldiği bir Dizi olması üçüncü sebebi oluşturuyor. Yani buna cast seçiminin başarılı bir uygulamayla yapılmış olması diyebiliriz. İzlediğimiz Daenerys Targaryen, Jon Snow, Arya Stark, Tyrion Lannister, Cersei ve Jaime Lannister gibi sağlam karakterlere hayat veren oyuncuların yerini hiç kimse alamazmış gibi düşünebiliriz.

Game Of Thrones'u en iyi yapan sebepler-2

- Tahta kavgalarını, krallık mücadelesini ve insanoğlunun tarihten günümüze istediğini elde etmek için ne kadar vahşileşebileceğini göstermesi de en önemli izlenme sebeplerinden birini oluşturuyor. Tarihi yansıtması ve çekim mekanlarının o dünyaya izleyiciyi götürecek kadar başarılı bir şekilde kurulması, kostüm seçimi sanat yönetmenlerinin başarısını gösteriyor.

Game Of Thrones'u en iyi yapan sebepler-3

- Dizinin izlenmesinde ve bu derece başarıya ulaşmasında etkili olan son sebebi, aynı zamanda söyleyebileceğimiz en gerçek sebebi artık açıklayabiliriz. Napolyon’un dediği yere geldik; para, para ve yine para diyebiliriz. Gelmiş geçmiş en büyük bütçeli işlerden biri olan Game of Thrones, yatırımını karşılayacak popülerliğe kavuşan, şanını hala konuşturan, izleyicisine acımasızca merak duygusunu salan, izlemeyende merak uyandıran, kendisine bir şekilde bulaştıran bir proje olarak dikkat çekmeye devam ediyor.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık