OFPOF

Frantz 25 Kasım'da Sinemalarda

-
562
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Frantz 25 Kasım'da Sinemalarda
661 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

François Ozon'un yönetmenliğini yaptığı Pierre Niney, Paula Beer ve Ernst Stötzner'in başrollerini oynadığı Frantz 25 kasımda gösterime giriyor.

Vizyon tarihi: 25 Kasım 2016 
Yönetmen: François Ozon
Oyuncular: Pierre Niney, Paula Beer, Ernst Stötzner, Marie Gruber, Johann von Bülow, Cyrielle Clair, Alice de Lencquesaing
Tür: Dram
Ülke: Fransa, Almanya

Konusu: 

Frantz isminde birisi ikinci dünya savaşında hayatını kaybetmiştir. Adrien Frantz'ın mezarını günde iki kez ziyaret edip çiçek bırakır. Ancak bu olay Frantz'ın nişanlısı Anna ve ailesinin gözünden kaçmaz. Adrien Frantz ile yakın arkadaş olduğunu öğrenen Anna ve ailesi Adrien'ı evinde ağırlar. Anna ise onunla ortak duygular beslediğini fark eder. Bu iki yaralı insan birbirlerinin acısını paylaşmaya çalışırlar. Ancak Frantz ile ilgili bilinmeyenlerde ortaya çıkmaya başlar. 

François Ozon'un yönetmenliğini yaptığı filmin başrollerinde Adrien rolü ile Pierre Niney, Anna rolü ilede Paula Beer oynamaktadır. Ernst Stötzner Hoffmeister, Marie Gruber Magda, Johann von Bülow Kreutz, Cyrielle Clair ise Mère d'Adrien rolleriyle oynayan diğer oyuncular arasında yer alıyor. 

 

1. Fragmanı:


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Reklam Engelleyici Kullanıyorsunuz!
Sitemizden yararlanabilmek için reklam engelleyicileri kapatmanız gerekmektedir.