OFPOF

Flash - Arrow Kardeşliği

-
469
Etkileşim
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Flash - Arrow Kardeşliği
552 izlenme
-

DC Comics karakterleri birbirleriyle komşuculuk oynuyor.

Yapımcı ve yazarlar Greg Berlanti, Andrew Kreisberg, Geoff Johns ve Marc Guggenheim  Arrow ve Flash senaryolarının paralel ilerleyicini belirtiyorlar.

1. Oliver Queen - Green Arrow

Oliver Queen - Green Arrow
DC Comics 'in Ekim 2012 'den beri yayında olan dizisi, bu ay 4. sezonuna başladı. Oliver Queen 'i Stephen Amell canlandırıyor. Arrow 8. bölümden itibaren Flash 'te ortaya çıkıyor.

2. Barry Allen - Flash

Barry Allen - Flash
Flash pilot bölümünden itibaren yüksek reytingler kazandı. Diziyi People 's Choice Award yeni favori Dizi olarak seçti. Barry Allen CSI görevlisi olarak Arrow 'un koruduğu Starling City 'de düzenli olarak rol almaya devam ediyor.

3. Felicity Smoak

Felicity Smoak
Barry CSI görevlisi olarak Starling City'de araştırma yaparken, Oliver Quenn 'in sadık bilgisayar dehası Felicity ile karşılaşıyor. Bu tanışmanın ardında Felicity Flash 'in dördüncü sezonunda görülmeye başlıyor.

4. Cisco Ramon - Vibe

Cisco Ramon - Vibe
DC Comics Vibe karakteri Cisco Ramon olarak Flash ve Arrow dizilerinde yer alıyor. Felicity 'e teknik konularda destek olan Cisco pek çok kez kendini riske atıyor.

5. William Tockman - The Clock King

William Tockman - The Clock King
Prison Break 'tan tanıdığımız Robert Knepper ilk Arrow 'da karşımıza çıktı ve yenildi. Bir kez de Flash 'ın yedinci bölümde karşımıza çıkıyor.

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.