OFPOF

Final Yaptığında Ardından Ağıtlar Yakılan Yerli Yabancı 7 Yapım

-
1.1b
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Final Yaptığında Ardından Ağıtlar Yakılan Yerli Yabancı 7 Yapım
9.238 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Günümüzün en büyük alışkanlıklarından biri de televizyon dizileri. Ama her güzel şey gibi bir gün onların da sonu geliyor.

Çağımızın en büyük fenomenlerinden biri; televizyon dizileri... Yayınlandığı günler başka plan dahi yapılamayan, televizyon başına sabitlendiğimiz o efsanevi diziler... Peki ya bu diziler final yapma kararı alırsa?

İşte final yaparak sevenlerine ağıtlar yaktıran 7 efsanevi Dizi:

1. Breaking Bad

Breaking Bad
Son 6 ayının kaldığını öğrenen Walter White'ın, çocuklarını ve eşini maddi zorluklarla yüz yüze bırakmamak için uyuşturucu dünyasına girdiği, efsanevi yapım. Ciddi hayran kitlesi dizinin final yapmasına oldukça "bozulmuştu".

2. Spartacus

Spartacus
Trakyalı bir asker olan "Spartacus"ün, aşkı uğruna başlattığı savaşını anlatan efsanevi hikaye! Dizi finali ardından, hayranları ciddi anlamda "yas"a boğulmuştu.

3. True Blood

True Blood
Başladığı günden itibaren çok ciddi bir hayran kitlesi toplayan, bir vampir ve bir telepatın aşkının anlatıldığı, tekrar tekrar eski bölümlere sarıp izlediğimiz True Blood...

4. Aşk-ı Memnu

Aşk-ı Memnu
Halit Ziya Uşaklıgil'in eserinden uyarlanan ve türk Dizi tarihine damga vuran, her Perşembe Bihter-Behlül-Adnan aşk üçgeninde stresli saatler geçirdiğimiz dönemi hatırlayın Bittiğinde milletçe karalar bağlamıştık.

5. Muhteşem Yüzyıl

Muhteşem Yüzyıl
Lisede en nefret ettiği ders Osmanlı Tarihi olanlar, Muhteşem Yüzyıl dizisiyle birden tarih eksperi oldular. Keşke bitmese dediğimiz fenomen dizilerden...

6. Süper Baba

Süper Baba
İlkokul müzik derslerinde flütlerimiz eşliğinde sınıflardan taşırdığımız Süper baba melodisi hala kulaklarımızda...

7. İkinci Bahar

İkinci Bahar
90'ların çocukları aşkı başka bir türlü bilir. Ali Haydar ve Sultan Hanım'ın tertemiz aşkı ile büyüdükleri içindir belki de... Kimbilir? Bittiğinde eksik kaldığımız kült dizilerden...

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.