OFPOF

Final yapmaya tepki olarak doğmuş dizi: Arka Sokaklar

-
184
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Final yapmaya tepki olarak doğmuş dizi: Arka Sokaklar
3.670 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Bazı dizilerin birer birer yayından kaldırıldığı zamanlarda bile ekrana yapışmayı vazife edinmiş güzide bir dizidir Arka Sokaklar.

Arka Sokaklar'ın uzun soluklu başarısının ardında yapımcı, yönetmen ve yayıncı kanal arasında mutlak suretle varılan bir söz birliğinin olduğuna hiç şüphe yok.

İlker: Çek Orhan, parası neyse veririm.

Orhan: Tamam İlker de kanal sonra bir yamuk yapmasın?

Kanal: O işi merak etmeyin. Dokunursak eğer Rıza baba öpsün bizi.

Dizinin başarısında sadece aksiyona yönelik değil, aynı zamanda polislerin aile hayatının içine girilmesinin de payı olduğu kesin. Birliktelik ruhu ve mücadele azimleri ile sevinçli, kederli, aşık, deli dolu emniyet mensuplarının hikayesini seyirci oldukça benimsedi.

Dizinin kadrosu da hiç kuşkusuz finali yaptırmamaya yemin etmiş. Sergilenen oyunculuk belki aksiyon yönünü fazla veremese de, ekip ruhunu ekrana mükemmel biçimde yansıtıyor. Rıza Baba, Engin, Hüsnü, Mesut, Ali ve diğer ekip üyeleri ile beraber sokaklara çıkmak, kötülere haddini bildirmek ve çoğu sıkıntı dolu özel yaşamlara geri dönmek seyirciye oldukça sıcak ve samimi geliyor.

Final yapmaya tepki olarak doğmuş dizi: Arka Sokaklar-1

Dizi bitmiyor bitmesine de kimdir bu dizinin bitmesini isteyen orası muamma. Hala seyrediliyor, beğeniliyor, reaksiyon topluyor, heyecan veriyor... E, kim o zaman kardeşim ne bitmez dizidir bu diyen? Bakın aynısını Behzat Ç.'ye de yaptılar, sevenleri ortada kaldı boynu bükük.

Bitmesin Arka Sokaklar, yapışsın ekrana. Sevenlerini geride bırakıp reyting canavarına yem olmasın. Bu tür dizilerin bir tanesi bitip yenisi başlayacak nasıl olsa.

Ne zaman ki evlerin arkasındaki sokak gerçekten huzura kavuşur, bu tür diziler ancak o zaman tatlı bir anı olarak hafızalardaki yerini alır.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık