OFPOF

Filmlerde sinir bozan 4 durum

-
206
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Filmlerde sinir bozan 4 durum
4.655 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Artık o kadar çok film var ki... Bunların arasında bazı filmler konusu ile bazıları ise klişe sahneleriyle sinir bozabiliyor.

O kadar çok film var ki, bu filmler arasında bazı filmler konularıyla, bazı filmlerde klişe sahneleriyle sinir bozabiliyor ve daha birçok sebeple film izlemek sinirlerimizi bozabiliyor. İşte karşınızda filmlerde sinir bozan dört durum.

1. Ben bunu daha önce bir yerde gördüm sanki...

Filmlerde sinir bozan 4 durum-1

Evet belki de son yıllarda en sinir bozan durumlardan bir tanesi,  kült filmlerde kullanılan benzer sahneleri kullanılması oluyor. Ee gördük bunları be!

2. Ulu Amerika!

Filmlerde sinir bozan 4 durum-2

Bilmeyen yoktur, Bazı filmlerde dünyayı su basar, seller olur, uzaylılar nedense dünyaya gelmeye karar verir; hatta kıyamet bile kopar. Belki bu durumlar konu olarak normal gelse de normal olmayan bir şey vardır: Tüm bu afetler büyük mü büyük Amerika'da meydana gelir efenim. Dünyanın diğer bölgeleri ise daha çok grafik olarak ifade edilir. Daha kötüsüyse bu tarz filmlerin sonunda dünyayı ve bütün insanlığı kurtaran Amerika veya Amerika'nın verimli topraklarından çıkan kahramanlarımız olur. Ne de olsa ulusal güvenlik şeysi!

3. Bir takım düşünceler hissediyorum ama!

Filmlerde sinir bozan 4 durum-3

Bazı filmler vardır ki vermek istediği mesajı abartır da abartır. Çeşitli dini ve siyasi kimlikleri yaralamaya başlar. Kimi etnik gruplara lakap takar. Bu durumda izlerken rahatsız edici olabilir.

4. Orda Bir köpek Balığı Gördüm Sanki!

Filmlerde sinir bozan 4 durum-4

İlki Jaws serisi ile başlayan, günümüze kadar da aşağı yukarı aynı film kapağı tasarımı ve senaryo ile tekrar tekrar çekilmekten bıkılmayan birisi olan bu hikaye, artık kabul edelim can sıkıyor.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık