OFPOF

Film ve Dizilerin Kötü Ama Karizmatik 10 Karakteri

-
2.1b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Film ve Dizilerin Kötü Ama Karizmatik 10 Karakteri
1.839 izlenme
Ofpofer
-

Sizler için dizi ve filmlerin kötü ama karizmatik karakterlerini derledik.

Genelde film ve dizilerde kötü karakterler pek sevilmez ama bazı karakterler vardır ki bu algıyı tamamen değiştirmiştir. Hatta sırf onlar için izleriz dizileri. Sizler için 5 kötü ama karizmatik karakteri derledik.

1. Joker

Joker

Listenin 1 numarasında Batman Kara Şövalye'deki Joker karakteri bulunmaktadır. Heath Ledger tarafından canlındırılan Joker karakteri kötü olmasının yanı sıra zekası ile dikkat çekmektedir.

2. Niklaus Mikaelson

Niklaus Mikaelson

The Vampire Diaries ile kötülüğe başlayıp, The Originals ile kötülüklerine devam eden melez vampirimiz Niklaus Mikaelson. Her ne kadar son bölümlerde biraz yumuşamış olsada hala karizmatik ve kötü. 

3. Sylar

Sylar

Heroes dizisinde yer alan, dizinin en kötü karakteri Sylar. Güç arzusu, karizması ile dizide heyecan uyandıran, acaba yine ne planlıyor diye düşündüren karakter.

4. Henry Parrish

Henry Parrish

Evet yanlış okumadınız Henry Parrish, Sleepy Hollow dizisinde John Noble tarafından canlandırılan karakter yaptıkları ile pes dedirtiyor. 

5. Raymond Reddington

Raymond Reddington

Listenin 5 numarası The Blacklist adlı diziden Raymond Reddington. Duruşu, giyimi, konuşması, zekası ile dikkat çeken efsane karakterimiz. James Spader canlandırdığı karakterin hakkını sonuna kadar veriyor. 

6. Ercüment Çözer

Ercüment Çözer

Behzat Ç. ve Barda filmin de sergilediği performansla listemizde 6 numaraya Nejat İşler yerleşmiştir.

7. Jigsaw

Jigsaw
Tobin Bell tarafından canlandırılan Testere serisinin kötü adamı. Verdiği hayat dersleri ve yaratıcı işkence taktikleri ile sinema tutkunlarının saygısını kazanmıştır...

8. Hannibal

Hannibal
Girdiği her rolün hakkını veren adam Anthony Hopkins'in canladırdığı Hannibal listemizde 8 numarada yerini alıyor. Zekası, karizması, duruşu ile tam bir centilmen olan titiz katilimiz.

9. Joffrey Baratheon

Joffrey Baratheon
Game of Thrones serisinin kötü adamlarından sadece birisi. Jack Gleeson hayat verdiği karakterin karizması tartışılır ama kötülüğü ile nefretleri üzerine toplamayı başardığı kesin.

10. Turgut Savcı

Turgut Savcı
Karadayı dizisinde severek takip ettiğimiz Turgut Savcı namı diğer cancağızım. Kötü  karakter olmasına rağmen kendini sevdirmeyi başardın 10 numara senin hakkındır.

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.