OFPOF

Film Setlerinin Unutulmaz 10 Hayvanı

-
503
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Film Setlerinin Unutulmaz 10 Hayvanı
450 izlenme
Ofpofer
-

Eşsiz rolleri ile filmlere renk katan,rol aldıkları filmlerle üne kavuşan 10 unutulmaz hayvan

hayvanlar şüphesiz girdikleri ortamı çok daha neşeli bir hale getirebilme becerisine sahip yaratıklar.Aynı durum sinema ve televizyon dünyasında da geçerli.Biz de sizler için film ve dizilerde yer alan unutulmaz hayvan dostlarımızı listeledik.

1. Terry

Terry

Oz Büyücüsü ve Güldüren Gözler gibi filmlerde yer alan Terry,Oz Büyücüsü'nde Toto olarak da bilinir.1945 yılında ölen Terry için,2011'de Hollywood Anıt Mezarlığı'da anıt mezar yaptırılmıştır.

2. Rin Tin Tin (Rinty)

Rin Tin Tin (Rinty)

The Man From Hell's River,My Dad,Where the North Begins,The Million Dollar Collar gibi filmlerden bildiğimiz Rinty,14 yaşındayken ölmüştü.

3. Orange

Orange

Çılgınlar Kraliçesi adlı filmden bildiğimiz Orange turuncu tüyleriyle hepimizi hayran bırakmıştı.

4. Mister Ed

Mister Ed

Gerçek adıyla Bamboo,Palomina cinsi bir attır.Onu diğer atlardan farklı kılan özelliği ise 1958 ve 1966 yılları arasında bir dizinin başrol oyuncusu olmasıdır.Yaramaz bir at olan Mister Ed aynı zamanda dizide konuşmaktaydı.

5. Keiko

Keiko

Özgür Willy filmininde,okyanusların efendisi olan Keiko her zaman izleyicileri kendine hayran bırakmıştır.

6. Pal

Pal

Lassie film ve dizilerinin ilk göz ağrısıdır.1957'de  kör ve sağır olduğundan ve giderek yaşlandığından sete pek gelememiş ve 1958 yılında ölmüştür.

7. Moose

Moose

Moose birçok filmde yer almasına rağmen bunların en çok bilinenleri The 5 Mrs. Buchanans,High Society,My Dog Skip ve Frasier'dır.My Dog Skip filminde Willie adlı bir çocuğu doğum günü hediyesi olarak yetenekli köpek Skip hediye edilir ve ünü başlar.

8. Bart the Bear

Bart the Bear
ABD'de doğan bozayı bir çok film ve dizide rol almıştır.En çok bilinen filmleri Grizzly ve hayvanlar Günü'dür.

9. Crystal

Crystal
Hollywood yıldızlarını bile geride bırakan,dünyanın en zengin maymunu Crystal,film kariyerine George of the Jungle filmiyle başladı.Kendisini Amerikan Pastası,Müzede Bir Gece ve hayvan Bakıcısı adlı filmlerden tanıyoruz.

10. Tai

Tai
1990'lardan bu yana karşımıza çeşitli şovlar,etkinlikler,reklamlar ve filmlerde çıktı yetenekli fil Tai.Ormanın Kitabı'nda ilk deneyimini yaşadı.Sonra onu Uçan Fil filmiyle daha da tanıdık ve tüm sinemaseverleri kendine hayran bıraktı.

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.