OFPOF

Film Dünyasının En İlginç Süper Güçlere Sahip 5 Süper Kahramanı

-
2.1b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Film Dünyasının En İlginç Süper Güçlere Sahip 5 Süper Kahramanı
1.819 izlenme
Ofpofer
-

Uçmak, zıplamak ve insanüstü güce sahip olmaktan daha farklı özellikleri olan 5 süper kahraman

sinema dünyası süper kahramanların istalası altında. Bu kahramanların bazıları Kaptan Amerika, Spiderman, Hulk veya Superman gibi insan üstü güce sahip. Bu insan üstü güce sahip olanların bir kısmı uçuyor. Bazıları da Flash ve Quicksilver gibi süper hıza sahip. Batman ve Iron Man gibileri ise zekalarını ve buluşlarını kullanarak süper kahraman mertebesine erişmiş.

Ancak, film dünyasındaki kahramanların süper güçleri hep birbirne benzer değil. Çok fakrlı ve ilginç güçlere sahip olanları da var.

1. Green Lantern

Green Lantern
Filmi iyi eleştiriler almadı. Ancak bu kahramanımız irade gücünü kullanarak aklınıza gelebilecek hemen her türlü nesneyi yoktan var edebiliyor. Uçuyor olması biraz sıradan olsa da yarattığı yeşil nesneler ile listemize girmeyi başarıyor.

2. Dr. Manhattan

Dr. Manhattan
Bu arkadaşa kahraman demek ne kadar doğru bilinmez ancak süper olduğu bir gerşek. Tanrısal bir güce sahip kendisi. Zamana ve maddeye hükmetme, aynı anda birden fazla yerde olma gibi enteresan özellikleri var.

3. Mr. Fantastic

Mr. Fantastic
Her ne kadar son film bir fiyasko olsa da tüm uzuvlarını neredeyse sonsuz bir uzunluğa kadar gerebilme özelliğine sahip "lastik adamımız" bu listede olmayı kesinlikle hak ediyor.

4. Daredevil

Daredevil
Yeni dizisi ile adından çok söz ettiren kahramanımızın görünürdeki süper güçleri çok ta farklı sayılmaz. harika bir dövüş yeteneğine sahip olan ve iyi bir iz sürücü olan Daredevil, Batman'in farklı bir versiyonu gibi. Ancak onu çok farklı kılan bir özelliği var o da kör olması ve körlüğü sayesinde diğer duyularının insan üstü bir düzeyde gelişmmiş olması. O kadar ki kalp atışı ve ter kokusundan aynı odada bulunduğu birinin yalan söyleyip söylemediğini anlayabiliyor.

5. Ant-Man

Ant-Man
Bütün kahramanlar daha büyük daha devasa ve daha güçlü olmaya özenmişken bir karınca kadar küçülebilme süper gücüne sahip bir kahramanı listemize eklemesek olmazdı. Ant-Man, yani Karınca Adam süper olmak için illa da devasa olmak gerekmediğinin canlı kanıtı. Ayrıca karıncalar ile iletişim kurabilme yeteneği de kesinlikle müthiş ve benzersiz.

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.