OFPOF

Fazla Kilolarınızdan Kurtulmak İçin İzlemeniz Gereken En İyi 5 Film

-
3.2b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Fazla Kilolarınızdan Kurtulmak İçin İzlemeniz Gereken En İyi 5 Film
3.050 izlenme
Ofpofer
-

Korku filmi izlemek adrenalin düzeyini artırır, adrenalin ise kilo vermenize yardımcı olur. Kilo vermek istiyorsanız işte izlemeniz gereken filmler

İngiltere'de Westminister Üniversitesi'nin yaptığı bir araştırmada korku filmi izlemenin ciddi oranda kalori kaybına yol açtığı belirlendi.Korku filminin yaklaşık bir kalıp çikolatanın kalorisini yakacak performansa eşdeğer olduğu ortaya çıktı. Siz de kilo vermek istiyorsanız aşağıdaki filmleri mutlaka izleyin.

1. Şeytan Çarpması / The Exorcism of Emily Rose (2005)

Şeytan Çarpması / The Exorcism of Emily Rose (2005)
Gerçek hayattan uyarlanan film, kilo vermek amacıyla izlenebilecekler arasında birinci sırada geliyor. 1970’lerde Almanya’da koyu katolik bir ailenin kızı olan Anneliese Michel’in başından geçen şeytan çıkarma hikayesini anlatıyor (Yönetmen: Scott Derrickson; Oyuncular: Jennifer Carpenter, Laura Linney, JR Bourne, Tom Wilkinson, Shohreh Aghdashloo …)

2. Sapık / Psycho (1960)

Sapık / Psycho (1960)
Eski ancak hala tekrar tekrar izlenebilecek mükemmellikte bir film. Arizona’da bir emlak ofisinde çalışan Marion Crane‘in patronundan 40 bin dolar çalıp kaçmasının ardından yolda Bates Motel’de konaklaması üzerine başından geçenleri anlatıyor (Yönetmen: Alfred Hitchcock; Oyuncular: Anthony Perkins, Janet Leigh, Martin Balsam, Vera Miles, Lurene Tuttle ...)

3. Korku Seansı / The Conjuring (2013)

Korku Seansı / The Conjuring (2013)
Gerçek yaşamdan uyarlanan ve soluksuz izleyebileceğiniz bir film daha. Doğaüstü olayları inceleyip aydınlatmaya çalışan ünlü çift Ed ve Lorraine Warren’in başından geçen gerçek olayları anlatıyor (Yönetmen: James Wan; Oyuncular: Vera Farmiga, Patrick Wilson, Mackenzie Foy, Joey King, Lili Taylor …)

4. Yetimhane / The Orphanage (2007)

Yetimhane / The Orphanage (2007)
Günlerce etkisinden kurtulamayacağınız bir film. Kendisinin de daha önce kaldığı bir yetimhaneyi satın alarak eşi ve oğlu Simon ile orada yaşamaya başlayan Laura‘nın, bir gün aniden Simon‘un kaybolması üzerine yaşadığı korku dolu oğlunu bulma savaşını anlatıyor (Yönetmen: Juan Antonio Bayona; Oyuncular: Belen Rueda, Geraldine Chaplin, Roger Princep, Fernando Cayo, Mabel Rivera …)

5. Cinnet / The Shinning (1980)

Cinnet / The Shinning (1980)
korku filmi anlanında kült sayılan film, Jack Torrance isimli bir yazarın roman yazmak için kış sezonunda kapalı olan bir otele ailesiyle birlikte yerleşmesi ve orada yavaş yavaş akli dengesini kaybetmesi sürecini anlatıyor (Yönetmen: Stanley Kubrick; Oyuncular: Jack Nicholson, Tony Burton, Shelley Duvall, Danny Lloyd, Scartman Crothers…)

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.