OFPOF

Fazla Bilinmeyen Ama Sizi Gerebilecek 7 Korku Filmi

-
1.1b
Etkileşim
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Fazla Bilinmeyen Ama Sizi Gerebilecek 7 Korku Filmi
0 izlenme
-

Korku filmleri artık korkutmaz oldu. Peki gerilmeye ne dersiniz? İşte sizlere pek bilinmeyen 7 korku filmi.

Sürekli olarak korku filmleri çıkmakta. Bunların çoğunun berbat derecede kötü olduklarını söylemek yanlış olmaz. Bu kötü filmlerin arasından çıkmayı başarmış ama pek bilinmeyen filmler de var. Buyrun o filmlere beraber bakalım.

1. The Green İnferno

The Green İnferno

Bir grup aktivist öğrencinin Amazon'daki yağmur ormanlarını kurtarmak için çıktıkları yolda başına gelenleri anlatan bir film. Biraz vahşet içerebilir, midesi hassas olanlar izlemesin.

2. Toolbox Murders

Toolbox Murders

Bir aile yeni evlerine taşınır ve tam bu sırada cinayetler serisi başlar. Bu cinayetlerin arkasındaki şeytan bulunduğunda istediğinden fazlası olduğunu anlarlar.

3. As Above So Below

As Above So Below

Paris'in derinliklerinde saklı kalmış bir mezarlığı araştırmak için yerin kat kat altına inen bir grubun yaşadıklarını anlatan bir film. Etraf ölülerin kemikleri ve iblislerle dolu. Gerilmek isteyenler izlesin.

4. The 4th Kind

The 4th Kind

Alaskanın Nome bölgesinde , Psikiyatrist bir doktorun uzun zamandır iz bırakmadan kaybolan insanları araştırmasıyla başlar. Hastalardan birinin travması diğerlerinden farklıdır. Psikiyatrist bu hastaların uzaylılar tarafından kaçırıldığına dair ipuçları bulur.

5. The Haunting in Connecticut

The Haunting in Connecticut

Gerçek bir olaydan uyarlanan filmde, ailenin başından geçen paranormal olaylar anlatılmakta. 

6. Rovdyr

Rovdyr

4 arkadaşın tatil için çıktıkları yolda, kaçırıldıkları adam tarafından gördükleri işkence ve kaçış hikayelerini anlatıyor.

7. Stir of Echoes

Stir of Echoes

Öldürülmüş bir kadının ruhu umutsuzca bir Chicago evinde dolaşmakta ve onu duyacak birilerini beklemekle geçmektedir. Sonunda karşısına 3 kişilik bir aile çıkar ve sırlar açığa çıkmaya başlar.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.