OFPOF

Eylül'de vizyona girecek filmler

-
123
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Eylül'de vizyona girecek filmler
3.759 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Sonbahara keyifli bir giriş yapmak isteyen sinemaseverler için Eylül ayında vizyona girecek filmler.

Her sıkı sinemasever vizyonu takip etmeyi sever, gideceği filmleri seçerken ince eler sık dokur, arkadaşlarıyla yeni vizyona girecek filmleri tartışır. İşte bizim Eylül ayında vizyona girecek filmlerden seçkimiz.

1. Minyonlar

Minyonlar, Çılgın Hırsız (Despicable Me) serisinin bir prequel filmi  (önbölümü). Minyonlar, Çılgın Hırsız filmindeki kötü karakter Gru'nun hizmetkarları olan küçük sarı yaratıklara verilen isim. 4 Eylül'de vizyona girecek Minyonlar filminin konusu ise bu minyonların hizmet edecekleri bir kötü karakter arayışları.

2. Küçük Prens

Dünyanın en popüler edebiyat eserlerinden biri olan Saint-Exupéry'nin Küçük Prens kitabının animasyon-film uyarlaması olan The Little Prince ise 25 Eylül'de izleyiciyle buluşuyor.

3. Adana İşi

Adana'da geçen bir hırsızlığı konu alan bir aile komedisi. Erkan Can, Yılmaz Gruda gibi ustalar ile Murat Akkoyunlu, Ceyda Ateş gibi yetenekli gençleri içeren kadrosuyla potansiyeli yüksek bir yapım. Filmin vizyon tarihi 24 Eylül

4. Karayel Poyraz

Karayel Poyraz ise eğitim için İstanbul'dan Samsun'a giden bir grup genci konu alıyor.

5. Carina'nın Günlüğü

Carina'ın Günlüğü filminde ise, 1993'te Sivas Madımak'ta gerçekleşen katliam, Carina isimli Hollandalı bir antropoloji öğrencisinin gözünden anlatılıyor.

6. The Intern

Eylülün ilgi çekici yabancı yapımları arasında ise  başrolünde Robert De Niro ile anne Hathaway'in oynadıkları The Intern, yetmiş yaşında bir moda web sitesine stajer olarak giren dul bir adamın hikayesini anlatan bir film

7. Dabbe 6

Yerli korku sinema türünde, Türkiye'nin en başarılı yönetmenlerden birisi haline gelen Hasan Karacadağ, Dabbe serisinin 6. filmi ile yeniden izleyiciyle buluşuyor.Çekimleri, Muğla'nın Yatağan ilçesinde tamamlanan filmde, en tehlikeli cin kabilesi olarak bilinen Cuhenna kabilesi konu alınıyor. 11 Eylül de vizyona girecek film, korku severleri şimdiden heyecanlandırmış durumda.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık