OFPOF

Erotik Filmlerin Yıldızı Monica Belluci'nin 10 Filmi

-
10.3b
Etkileşim
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Erotik Filmlerin Yıldızı Monica Belluci'nin 10 Filmi
5.829 izlenme
-

İtalyan aktris Monica Belluci'nin birbirinden güzel ve nefes kesen filmleri...

Monica Belluci, İtalyan ve 51 yaşındadır.Bir çok ülkenin yaptığı iyi filmlerde rol aldı ama en çok erotik filmlerle dikkat çekmeyi başardı.Yaşına aldanmayın, hala güzel bir yüze ve sıkı bir vücuda sahip.

10. Dönüşüm - (Ne Te Retourne Pas)

Dönüşüm - (Ne Te Retourne Pas)
Monica Belluci bir resim peşinde İtalya'ya gider ve burada bir kadını araştırır.film İtalya,Belçika,Fransa ve Lüksemburg'un ortak yapımıdır.

9. Her Yerde Aşk - (Manuale d’amore 3)

Her Yerde Aşk - (Manuale d’amore 3)
film üç farklı hayat hikayesini konu alıyor.ABD ve İtalya ortak yaptığı filmin başrolünü Robert De Niro ve Monica Belluci paylaşıyor.

8. Suçlu Kim - (Under Suspicion)

Suçlu Kim - (Under Suspicion)
İki hafta içinde benzer şekilde, iki çocuk öldürülür.Çocukların ölümünü soruşturan dedektif, avukat Henry'i sorguya çeker ve adamdan şüphelenmeye başlar.Başrollerde Morgan Freeman ve Monica Belluci var.

7. The Private Lives Of Pippa Lee

The Private Lives Of Pippa Lee
50 yaşındaki Pippa Lee iyi bir anne,iyi bir eş ve iyi bir komşudur.Kocasının New York'tan ayrılıp, bir huzur evi aramasıyla bazı şeyler değişmeye başlar.Brad Pitt'in yapımcılığını üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Keanu Reeves,Winona Ryder,Julianne Moore,Robin Wright,Blake Lively ve Monica Belluci var.Gerçekten oyuncu kadrosu çok zengin.

6. Gergedan Mevsimi

Gergedan Mevsimi
30 yıl önce ailesi öldüğü söylendiği için, ülkeden ayrılan eşi ve çocuklarını aramak sebebiyle İstanbul'a gelen Sahel'in hikayesini konu alıyor.oyuncu kadrosunda Yılmaz Erdoğan,Monica Belluci,Beren Saat ve Belçim Bilgin var.

5. Maléna

Maléna
2. dünya Savaşı zamanlarında Sicilya'da geçen filmde ergen bir çocuğun, olgun bir kadınla tanışmasını ve hayatının değişmesini konu alıyor.

4. Kurtların Kardeşliği - (Le Pacte des loups)

Kurtların Kardeşliği -  (Le Pacte des loups)
18. yüzyılın Fransa'sında bir yaratık, herkesi öldürmektedir.Hükümet bu yaratığı yakalamak için bir ekip kurar ve heyecan dolu dakikalar başlar.oyuncu kadrosunda Vincent Cassel,Monica Belluci ve Mark Dacascos var.

3. Hepsini Vur - (Shoot'em Up)

Hepsini Vur - (Shoot'em Up)
Çok sert bir adam ve öldürme işinde usta olan başrolümüz, bir anda kendini bir bebeği korurken bulur.Başrolü Clive Owen ve Monica Belluci paylaşıyor.

2. Güneşin Gözyaşları - (Tears Of The Sun)

Güneşin Gözyaşları - (Tears Of The Sun)
Orduya bağlı özel kuvvetler bir kurtarma görevi için Nijerya'ya gider.Gerillalar varken görev o kadar basit olmayacaktır.oyuncu kadrosunda Bruce Willis,Cole Hauser ve Monica Belluci var.

1. Dönüş Yok - (Irréversible)

Dönüş Yok - (Irréversible)
Alex günün birinde tecavüze uğrar ve intikam alabilmek için elinden geleni yapar.film Fransız yapımıdır.Tartışmasız Monica Belluci'nin aldığı, en cesur roldür.

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.