OFPOF

Engin Akyürek'in eline koluna hakim olamadığı 5 an

-
1.0b
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Engin Akyürek'in eline koluna hakim olamadığı 5 an
38.980 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Engin Akyürek eline koluna hakim olamadığı birçok dizide, filmde yer alsa da seyircisi onu hiç bırakmıyor.

Engin 1: Son projesinden olayı mercek altına alırsak Engin Akyürek, Kara para aşk dizisinde kurşunları kovalayan, sevgilisini korumaya kendini adamış kahraman bir komiser. Kurşunlar Matrix gibi yağıyor, komiserimiz bir Neo olamadığı için omzuna bir kurşun yiyor. Ama o da ne Engin kurşun yese ne olur yemese ne olur, eline koluna hakim olamayan Engin karşımızda. Valla kurşun yedikten sonra daha enerjik oldu desek yeridir.

Engin 2: Gelelim Fatmagül’ün Suçu Ne? projesine. Engin kendini aklayıp Fatmagül’ün kendini affetmesinden sonra bile kendini affedemedi. Hep o eli kolu yüzünden işte. Ah Engin, vah Engin! "Kuzuyu kovalan kız orda!” diye uzadı ellerin, gösterdi Fatmagül’ü. Oldu mu yani?

Engin 3: En çok eline koluna hakim olamadığı Dizi Bir Bulut Olsam projesinden bahsetmezsek olmaz. Buz gibi bir Narin ve eli kolu durmayan Mustafa, her sahnesi ayrı trajikomik olan dizide Engin eli kolu her yere uzanan bir karakteri canlandırıyor.

Engin Akyürek'in eline koluna hakim olamadığı 5 an-1

Engin 4: Bi Küçük Eylül Meselesi filminde Engin’in eliyle koluyla kendini Eylül’e göstermeye çalışması olayı ispat ediyor. Eli kolu bu adamın her şeyi, hareketleriyle tam bir Komedi olmasına rağmen yakışıklılığı ve içtenliği durumu kurtarıyor.

Engin 5: Son olarak Yabancı Damat projesinde televizyona el sallayarak komedi bir sahneye imza atan Engin, bu sahnede de elinin kolunun hakkını veriyor.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık