OFPOF

En Tehlikeli 10 Süper Kahraman

-
4.2b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
En Tehlikeli 10 Süper Kahraman
3.049 izlenme
Ofpofer
-

Marvel ve DC süper kahraman dünyasının çizgi romanlarındaki en tehlikeli 10 süper kahramanı.

Kötü süper kahraman mı olur? yeteneklerini iyilik yerine kişisel hırs ve çıkarları için kullananlar kötü süper kahraman olmaz mı? gelin sizlerle en tehlikeli 10 süper kahramanlara göz atalım.

The Joker

The Joker
Suratındaki gülümsemenin yok olmaması için yanaklarını kesen Joker, Batman'in en büyük düşmanıdır.

Kingpin

Kingpin
Suç babası olarak bilinir.Süper güçleri yoktur ancak yakın dövüşte yenilmezdir.180 Kilodur ancak bunun sadece %2 si yağdır. Spider-Man, Daredevil, Punisher gibi isimlerle düşmanlığı vardır.

Killer Croc

Killer Croc
Doğuştan sürüngen geni barındırır ve büyüdükçe timsaha benzemeye başlar. Gotham'da hırsızlık yapmaya başlayınca Batman ile savaşır ve nihayetinde Bane tarafından öldürülür.

The Darkness

The Darkness
Herkesin korktuğu bir mafya tetikçisi olan Jackie Estacado'ya 21. yaş gününde babasından bir miras kalır. Karanlık...

The Riddler

The Riddler
Doğduğundan beri hileci olan Riddler, Gotham'da çok büyük hilelere başvurmaya başlayınca Batman ile yüzleşen diper kötü süper kahramanlardan biri oluyor.

Carnage

Carnage
Venom'un daha karanlık halidir. Spider-man ve Venom'un ortak düşmanıdır ki Venom ile Spider-man ilk defa ittifak oluşturmuştur.

Bullseye

Bullseye
Bullseye'nin süper gücü yoktur. Ama süper kahramanları kıskandıracak kadar süper bir yeteneği vardır. Bullseye asla ıskalamaz biridir. Mesela bir darta bakmadan ardı ardına tam 12 den vurabilir. Bullseye bir süper kahraman değildir, bir süper kahraman düşmanıdır. Daredevil'in ve Elektra'nın baş düşmanıdır. Elleri çok hızlıdır ve çok çapkındır. Bullseye'nin silahları teller, oklar ve iğnelerdir.

Arcade

Arcade
X-Men'in düşmanı, ileri zekalı bir büyücüdür.

Two-Face

Two-Face
Her şeyin çift taraflı olduğu konusunu saplantı haline getirmiş olan İki-Yüzlü, tüm kararlarını, babasının yıllar önce verdiği, iki tarafı da tura olan bir uğur parasını atarak vermeye başladı. Çift taraflı doğasını ve bölünmüş kişiliğini yansıtmak için, paranın bir yüzüne çizik attı.
Eski dostu Batman’in onu iyileştirmek için elinden geleni yapmasına rağmen, İki Yüz; Batman ve Robin’le sık sık karşı karşıya geldi.

Prometheus

Prometheus
Yarı Tanrı Batman'in düşmanı olan süper kahramandır.

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.