OFPOF

En sevilmeyen dizi karakterleri

-
331
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
En sevilmeyen dizi karakterleri
7.155 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Heyecan ve heves ile takip ettiğimiz dizilerde bıkmadan usanmadan karşımıza çıkan kötü karakterler...

İkinci Bahar - Vakkas

türk dizileri arasında kendinden en çok söz ettiren, en fazla sevilen dizilerin başında gelen İkinci Bahar'da, canımız ciğerimiz Ali Haydar Usta''nın ezeli düşmanı ve rakibi olan Vakkas Usta'nın yapmadığı kötülük, çevirmediği entrika kalmamıştı. Az ah almadı Vakkas Usta İkinci Bahar sevenlerinden.

En sevilmeyen dizi karakterleri-1

Öyle Bir Geçer Zaman Ki - Caroline

İlgiyle izlenen dizilerden bir tanesi olan Öyle Bir Geçer Zaman Ki'nin Caroline'i, Ali Kaptan'ı kendisine aşık ederek ailesinden koparmak adına elinden geleni ardına koymadı.

En sevilmeyen dizi karakterleri-2

aşk-ı Memnu - Firdevs

Türk halkının bölüm kaçırmadan, ilgi ile izlediği dizilerin başında Aşk-ı Memnu geliyor. Bihter'in annesini canlandıran Nebahat Çehre, hayat verdiği kötü ötesi karakterle özellikle başta annelerimizin sağlam nefretini kazandı. Ekonomik sıkıntılardan dolayı kendini Uşaklıgil Köşkü'ne yamandıran Firdevs, kızının mutluluğunu değil, parasını düşündü.

En sevilmeyen dizi karakterleri-3

Kara Melek - Yasemin Saylan

Türkiye'nin özel televizyonla yeni tanıştığı yıllarda karşımıza çıkan ilk Türk dizilerinden Kara Melek, izleyicisini hop oturtup hop kaldırdı. Yasemin karakteri ile tanıdığımız kara melek kendi çıkarları uğruna yapmadığı kalmayan bencil ve ürkütücü bir o kadar da lanet bir karakterdi. Evlerden ırak...

En sevilmeyen dizi karakterleri-4

Yaprak Dökümü - Ferhunde

Böyle gelin düşman başına... Aile içine nifak mı sokmadı, kocasının arkasından iş mi çevirmedi, baba ile oğulun arasını mı açmadı, kayın validesini araba ile mi ezmedi? Daha neler neler...

En sevilmeyen dizi karakterleri-5


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık