OFPOF

En İyi Animasyon Filmi Diyebileceğimiz 10 Keyifli Film

-
5.1b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
En İyi Animasyon Filmi Diyebileceğimiz 10 Keyifli Film
3.788 izlenme
Ofpofer
-

İzleyip keyif aldığımız animasyon filmlerinden bazı örnekleri sizler için derledik.

Ters Yüz

Ters Yüz
Bu filmde şöyle şeyler oluyor . Kısaca beynimizdeki olayları ve duyguları anlatıyor afişte gördükleriniz birer duygu . Benim filmi beğenme sebebim ise filmi gerçekten güzel ve anlamlı bulmam vede empati yapabilimem . Sizinde beğeneceginizi düşündümüm bir film . İyi Seyirler .

Minyonlar

Minyonlar
Bu filmde şöyle şeyler oluyor . Kısaca Minyon diye küçük sevimli bir ırk var . Bu ırk kendilerine efendi arıyorlar . Bu efendiyi ararken başlarından maceralar geçer.Filmin sevdiğim tarafı ise bu üç karakterimiz birbirinden komik vede mizahsen bir anlayışları var . İzlemenizi öneririm . İyi Seyirler .
 

Çılgın Hırsızlar

Çılgın Hırsızlar
Bu filmde şöyle şeyler oluyor . Kısaca şöyle oluyor . Gru adında bir adamımız var bu adam minyonların patronu vede bu adam bir hırsız ama bir sorun var önemli olan en iyi hırsız olmak . Gru en iyi hırsız olmak için bir arayışa girer vede başından maceralar geçer . Sevdiğim kısımları içinde minyonların bulunması vede Gru nun ses tonu ve konuşması . Bunlar hoşuma gitti .İzlemenizi öneririm . İyi Seyirler .

Otel Transilvanya

Otel Transilvanya
Bu filmde şöyle şeyler oluyor . Kısaca Kont Drakulanın bir oteli vardır ve bu otelde canavarlar kalır . Tabiki insanların girmesi yasaktır. K.Drakula insanlardan nefret eder çünkü insanlarla arasında bir olay geçmiştir vede bunların hepsinden sonra otele bir insan gelir ve maceralar başlar . Bunlarda hoşuma giden . Bütün karakterlerin komik olması çok fazla mizahsen olmaları espirilerle dolu bir film olmasıydı . İzlemenizi öneririm . İyi Seyirler .
 

Rio

Rio
Bu filmde şöyle şeyler oluyor . Kısaca bir kuş var vede bu kuş türünün tek erkeğidir . Çiftleşmesi için Rio ya götürülür ve de olaylar orda başlar . Bu filmde sevdiklerim karakterlerin özellikleri ve düşünce yapıları çok farklıydı vede güzeldi . Özellikler afişteki köpek . İzlemenenizi öneririm . İyi Seyirler.

Uçaklar

Uçaklar
Bu filmde şöyle şeyler oluyor . Kısaca hayallerini gerçekleştirmek üzerine olan bir film . Bir tarım uçağı akrobasi uçağı olmak ister ve hayatından birşeyler feda eder ve kendini bu yola adar ve başından birçok olay geçer.Bu filmde sevdiklerim hayalleren için çabalanması .İzlemenizi Öneririm. İyi Seyirler .

Simpsons : Sinema Filmi

Simpsons : Sinema Filmi
Bu filmde şöyle şeyler oluyor . Kısaca Simpsons ların hayatı .Sevdiğim kısım ise karakterler ve umursamayış.İzlemenizi Öneririm . İyi Seyirler

6 Süper Kahraman

6 Süper Kahraman
Bu filmde şöyle şeyler oluyor . Kısaca aslında burdada hayallerin gerçekleştirilmesi konu alınıyor .Konu hayaller olunca bir filmde beni bitiriyor o film .Çünkü ne yazık ki şu günümüzde insanların hiç bir hayali yok bir işi sadece yapmış olmak için yada parası için yada başka insanları ezmek için yapıyorlar tabi bunların yanlış olduğunu çoğu insan anlamıyor anlasalarda iş işten geçmiş oluyor . Bu filmde sevdiğim kısım yine hayaller olmuştur .İzlemenizi Öneririm . İyi Seyirler

Evim

Evim
Bu filmde aslında birçok şey parçalanmış ve bütün haline getirilmiş . aşk sevgi mutluluk umutsuzluk vb . Bütün duygulardan biraz var .Hatta dışlanmışlık bile.
Bu filmde sevdiğim kısım umursamamazlık olmuştur filmi izleyince görürsünüz zaten. İzlemenizi Öneririm . İyi Seyirler .

Scooby Doo WWE

Scooby Doo WWE
Bu filmde şöyle şeyler oluyor . Kısaca Scooby-Doo WrestleMania(WWE)ye gider ve orda WWE şampıyonlarıyla tanışır ve başlarından olaylar geçer .Filmde Sevdiğim kısımlar güreş sahneleri oldu . Çünkü küçükken hepimiz bir WWE hayranı değilmiydik .İzlemenizi Öneririm . İyi Seyirler .

BONUS Regular Show The Movie

BONUS  Regular Show The Movie

Bu filmde şöyle şeyler oluyor . Kısaca Regular Show hayranıysanız izlemeniz gerek . Eğer Regular Show hakkında bir bilginiz yok ise çizgi filmin bir kaç bölümünü izleyip öyle bu filmi izlememenizdir . Beğendigim kısımları bütün hepsi . İzlemenizi Öneririm .İyi Seyirler .


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.