OFPOF

En Güzel 15 Marvel Filmi

-
12.8b
Etkileşim
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
En Güzel 15 Marvel Filmi
9.372 izlenme
-

Fantastik ve özgün senaryolarıyla büyük beğeni toplayan en güzel Marvel filmleri

Hastası olduğumuz hatta bağımlısı olduğumuz ve 100 yıl geçsede izlemeye devam edeceğimiz bir efsane ''MARVEL''

15. Elektra

Elektra
Elektra,Daredevil'in Spin-Off'udur.İzlemiş olan herkes çok kaliteli ve akıcı bir film olduğunu bilir.Elbette Jennifer Garner'ın güzelliği gözden kaçmıyor.

14. Daredevil

Daredevil
Gözlerini kaybeden bir adamın kötülere karşı verdiği savaşı konu alan filmde başrolde Ben Affleck bulunuyor

13. Punisher

Punisher
Ailesini öldürenlerden intikam almak isteyen eski bir askeri konu alan filmde Başrollerde Thomas Jane ve herkesin malumu John Travolta bulunmaktadır.film iki seridir.

12. Fantastic Four

Fantastic Four
Dört farklı özel güç takım olabilecek mi? Başrollerde Chris Evans ve Jessica Alba var.film üç seriden oluşmaktadır.

11. Blade

Blade
Yarı insan yarı vampir olan Blade,vampirlere karşı savaşmaktadır.Başrollerde Wesley Snipes ve Jessica Biel bulunmaktadır.film üç seriden oluşmaktadır.

10. Ghost Rider

Ghost Rider
Gençken ruhuna şeytana satan Nicolas Cage için yıllar sonra şeytan borcunu almak için geri dönecektir.film üç seriden oluşmaktadır.

9. Guardians Of The Galaxy

Guardians Of The Galaxy
Uzayda bir insan ve farklı ırklarla oluşan beklenmedik dostluk,sizi hem güldürecek hem heyecanlandıracak hem de duygulandıracak bir film.

8. Ant-Man

Ant-Man
İleri teknoloji bir elbise sayesinde karınca kadar küçülebilen kahramanımız,bu gücü kötülere karşı kullanacaktır.

7. Spider-Man

Spider-Man
Hepimizin malumu olan çocukluğumuzu süsleyen film.Üç seriden oluşur fakat yakın zamanda ''The Amazing Spider-Man'' adında 2 film daha çekilmiştir.

6. X-Men

X-Men
Hayal bile edemeyeceğimiz güçlere sahip olan mutantları konu filmde başrol olarak Hugh Jackman'ı  görüyoruz.Yedi seriden oluşan filmin sekizincisinin çekimleri devam ediyor.

5. The Incredible Hulk

The Incredible Hulk
Hulk her zaman favoridir.En güçlü Marvel karakteri desek yeridir fakat öfkesi en büyük düşmanıdır.film iki seriden oluşmaktadır.

4. Thor

Thor
Asgard'ın Fatihi,Midgard'ın Koruyucusu.Çok güçlü bir tanrı karakterdir ama ölümsüz değildir.Thor'un çekicini kendisinden başkası kaldıramaz hatta Hulk bile.Filmin şuanda iki serisi vardır üçüncüsü yakında beyaz perdeye gelecektir.

3. Captain America

Captain America
1940'larda bir deney sonrası güçlerine kavuşan Captain,hayatı boyunca iyi bir asker olmuştur ve güçlerini kötülüğe karşı kullanmıştır.Filmin iki serisi vardır,üçüncüsü yakında yayınlanacaktır.

2. Iron Man

Iron Man
film üç seriden oluşmaktadır.Tartışmasız en sevilen Marvel karakterlerinden biridir.Zekası,cesareti ve tavrı sevilmesinde büyük rol oynar fakat Robert Downey Jr. başrolde olmasaydı bu kadar sevilmezdi.

1. The Avengers

The Avengers
Marvel kahramanlarının takım olarak kötülerle savaştığı bir film.En çok hasılat yapan filmler listesinde 1.5 milyar dolarla üçüncü sırada yer almaktadır.

Eğer bir Marvel filmi seyrediyorsanız kesinlikle film bitti diye kapatmayın,çünkü Cast gösterildikten sonra ortalama 30 saniye kadar devamı vardır.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.