OFPOF

En Dramatik ve En Hüzünlü 9 Anime

-
4.0b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
En Dramatik ve En Hüzünlü 9 Anime
2.910 izlenme
Ofpofer
-

Dramatikliğiyle öne çıkmış en iyi animeler aynı zamanda her biride sürükleyici bir hikayeye sahiptir . İnsanı ağlatmasa bile en azından hüzünlendirir.

Çoğu yetişkin animelere çizgi film gözüyle baktıkları için içinde barındırılan anlamları görmezden geliyorlar oysa bir çok anime izleyicisi sırf konusu için animeleri izlemektedir. Bu animelerde ağlayacağınıza dair iddiaya girerim sadece sabırla seyredin yeter.

1. Rainbow Nisha Rokubou No Shichinin

Rainbow Nisha Rokubou No Shichinin
Anime Japonyanın 1980'lı yıllarında geçen gerçek bir olayı anlatmaktadır. Başrolümüz sıradışı bir sabır ve karaktere sahiptir.

2. Shingeki no kyojin

Shingeki no kyojin
Shingeki no kyojin diğer adıyla Attack on titan olarakta bilinir animede dramatiklik seyrek bir düzeyde olsada film 2013'ün en iyi animelerinden biri olarak görülmüştür.

3. Fullmetal Alchemist: Brotherhood

Fullmetal Alchemist: Brotherhood
Bir çok ülkede yıllarca en iyi anime sıralamasından ismini hiç sildirmeyen bu animede, iki simyager kardeşin hayatı anlatılmaktadır. Animede her zaman kasvetli bir hava vardır . Anime bir çok konuda insanların beğenisini kazanmıştır ve dram hiçbir bölümde eksik olmamıştır.

4. Code Geass Lelouch of the Rebellion

Code Geass Lelouch of the Rebellion
Anime iki seriden oluşmaktadır. Başrol tüm medeniyetlere zekasıyla başkaldırmıştır ama öyle komplolar içerisine girmiştirki . Hayata olan inancını tam kaybetmeye başlarken kimsenin yapamayacağı bir fedakarlıkla tüm izleyiciler yasa boğar . Death note animesinin bu animeden esinlendiğinide belirtmek isterim.

5. Naruto

Naruto
Anime severlerin en çok izlediği animelerin başında gelen Naruto 1999 yılından bu yana devam eden nadir animelerden biridir animede hemen hemen her konuya rastlaya bilirsiniz , hüzünlü bölümlerde dahil.

6. D-Gray-man

D-Gray-man
 Animede Allen Walker'ın şeytanlara karşı olan savaşı anlatılır . Geçmişiyle ilgili bir çok gerçeği bulan Allen şaşkınlıktan deliye dönecek hale gelir.

7. Vampire Knight

Vampire Knight
Vampirlerle dolu romantizm ve dramın birleştiği bir animedir.

8. Owari no Seraph

Owari no Seraph
Vampirlerle insanlar arasındaki savaşı anlatan bu animede hiç bilinmeyen bir tür olan  Yuuichi iki tarafada farklı bir gözle bakmatadır. Bu anime daha ilk bölümünden insanları hüzün denizine atmaktadır, gerisi hüznün getirdiği öfke ve intikamın tatlılığıdır.

9. Guilty Crown

Guilty Crown
Animede virüs salgınının patlak vermesinden sonra Japonya pek çok ulusun oluşturduğu GHQ isimli bir organizasyonun kontrolü altına girdiği anlatılmıştır. Ohma Shu sağ elinde psişik güçler barındıran 17 yaşında genç bir oğlandır. Bu, "Kralların Kabiliyeti" olarak bilinen gücü arkadaşlarının içinden eşya veyahut silah çıkartabilmek için kullanabilen genç  herkesi o kadar çok incitir ki bir raddeden sonra işler karışmaya başlar.

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.