OFPOF

En çok örnek aldığımız tv yıldızları kimler

-
41
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
En çok örnek aldığımız tv yıldızları kimler
676 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Televizyonda gördüğümüz bazı yıldızlara ‘ne güzel insanmış’ diyerek onları örnek alıyoruz. Peki kim o yıldızlar?

Kimimiz bağımlısıyız, kimimiz de ‘aptal kutusu’ diyoruz televizyon için ama hepimiz ister istemez televizyon yıldızlarını tanıyoruz.

Hatta bazıları için ‘arkadaş olunacak ünlüler’ gibi cümleler kurarak kendimizi çeşitli sebeplerden dolayı onlara yakın görüyoruz. Bazılarının komik oluşu, bazısınında güzelliği veya karizmatikliği yüzünden örnek aldığımız ünlüler var. Televizyondaki o ‘örnek kişi’ olan ünlüler kim ve neden onları örnek alıyoruz?
‘’Kendi eviniz var mı?’’, ‘’Hangi iş ile uğraşıyorsunuz?’’ , ‘’Arabanız var mı?’’ Bunlar iş görüşmesinde sorulan sorular değil.

Esra Erol sayesinde ilişki başlangıcında artık bu sorular soruluyor.

En çok örnek aldığımız tv yıldızları kimler-1

Esra Erol yıllardır televizyon karşısında insanları tanıştırıp, evlendiriyor. E, izleyen insanlar durur mu hemen 30 yaşını geçmiş eş dost bulunup, ona uygun eş aranmaya başlanıyor. Yüzlerce insanı evlendirmeye Esra Erol itiyor. Binlerce anneye ‘’Oğlum/kızım sen ne zaman evleneceksin?’’ sorusunu Esra Erol sorduruyor. Tam bir örnek televizyon yıldızı. Teşekkürler Esra Erol! 

Onun sayesinde futbol konuşurken arada uzay muhabbeti yapabiliyoruz.

En çok örnek aldığımız tv yıldızları kimler-2

Konuşmalarımıza ‘’Bakın beyler’’ diye başlıyoruz. Yine onun sayesinde farklı bir galibiyet olduğunda ‘’Burnuma kötü kokular geliyor, şike olabilir’’ diyoruz. Kimden mi bahsediyoruz? Tabii ki Ahmet Çakar’dan. Günümüz futboluna bakışı komple değiştiren eski hakem, şimdiki yorumcu Ahmet Çakar sayesinde futbol sadece futbol değil. Onu izleyerek örnek alıyoruz ve futbolun içinde çeşitli oyunlar olduğunu hep birlikte anlıyoruz.

Dedeleri ünlü insanlar olan İsmail abimizi unutmak olmaz.

En çok örnek aldığımız tv yıldızları kimler-3

Leyla ile Mecnun dizisinin İsmail abisi (Serkan Keskin) son yıllardaki televizyon dizilerinin en örnek karakterlerinden biri. Hayata bakışı, verdiği tepkiler, yürüyüşü, hoop diye seslenmesi ile bir kere bile izleyen birisi onun gibi davranmaya başlamıştır. Onu örnek almamızdaki en önemli etkenler ise hayata karşı umursamazlığı, her şeyin para olmadığını göstermesi ve arkadaşlığı. Dizisi bitti ama bu sebeplerden dolayı İsmail abi hep örnek olarak hatırlanacak.

‘Tarz deyilsın’ gibi bozuk Türkçe cümleleriyle moda ikonumuz İvana Sert, giydiğimiz kıyafetlerde örnek aldığımız bir televizyon yıldızı.

En çok örnek aldığımız tv yıldızları kimler-4

‘’Nasıl olur da hep güzel giyinebilir?’’ sorusuna bolca maruz kalan Ivana Sert, birçok genç kızın örnek ablası olurken, sokakları bolca ‘tarz’ olmaya çalışan kızla doldurarak görevini tamamlamış oluyor. 

 


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık