OFPOF

En çok izlenen yabancı diziler

-
602
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
En çok izlenen yabancı diziler
2.501 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Hayatın yoğun koşturmasında en ucuz eğlence yöntemi olan diziler hayatın vazgeçilmez bir parçası oldu.

Yerli yapımcılar alınmasın ama maşallah bir Dizi 2 saat sürüyor ve o kadar saati doldurmak adına saçma sapan konular işlediği için insanlarda da “yabancı dizi” kültürü iyice yerleşmeye başladı. Nasıl yerleşmesin ki 40 dakika ya da 20 dakika da sürükleyici konularla sizi kendine çekiyor sonra da siz tam kaptırmış gidiyorken dizi bitiveriyor. Hal böyle olunca su götürmez gerçek oldu yabancı dizi tutkusu. “Peki, kısa falan güzel ama onlarca dizi var hangisini izleyeceğiz “ diyenlerdenseniz doğru yerdesiniz size uzun uzadıya vaktinizi harcamayacağınız en çok izlenen birkaç diziden bahsedeceğiz.

Arrow:

En çok izlenen yabancı diziler-1

"Milyarder playboy" teknesiyle açıldığında gemi kazası olursa ne olur? durun hemen sıkıcı ıssız ada hikayesi demeyin. Milyaderin başına öyle şeyler geliyor ki izlerken "pişmiş tavuğun başına gelmez" dersiniz eminiz. Zaten adada başından geçenler kesitler halinde anlatılıyor. Hem o artık Starling City'nin gizli kahramanı. 

Sherlock Holmes: 

En çok izlenen yabancı diziler-2

Bildiğiniz dedektif macerası ama zeki bir adam ve yardımcısını sıradan diye tarif edemeyeceğiz. Ama bu diziyle ilgili ufak bir ön bilgi vermek isteriz. Dizinin bir bölümü 90 dakika… Hani yerli dizilerden kısaydı yabancı diziler dediğinizi duyar gibiyiz ama bu dizi bir sezonda sadece 3 bölüm var. Böyle deyince iyi mi kötü mü bilemedik ama siz yine de bir göz atın bizce. 

Game of Thrones: 

En çok izlenen yabancı diziler-3

Öyle bir dizi düşünün ki bölüm bitince “ bu ne biçim hayat” diyerek kendi hayatınızın monotonluğuna bir kez daha kızacağınız… Taht oyunları 2011 yılından bu yana sevenlerine bu cümleyi kurduruyor. 9 büyük ailenin üstün gelme çabasını izleyeceksiniz bu dizide. Dizi üzerine söylenecek çok söz var ama kıssadan hisse siz ilk bölüme bir bakın isterseniz. 

Supernatural:

En çok izlenen yabancı diziler-4

Eğer ki doğaüstü konuları sevenlerdenseniz, içinde azıcık aile dramı da olsun, kardeşlik görelim diyorsanız işte size “Supernatural”.

Once Upon a Time: 

En çok izlenen yabancı diziler-5

"Bir varmış bir yokmuş, diyarların birinde güzeller güzeli bir pamuk prenses yaşarmış, onun kötü kalpli üvey annesi...." İşte hikaye böyle değil. İşin aslı neymiş, kötüler niye kötüymüş izleyip öğrenmek lazım. Ayrıca hikaye gerçek dünyaya gönderilen pamuk prensesin kızı üzerine örülü.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık