OFPOF

Ellen Page'in Başrolünde Bulunduğu Gerilim, Dram ve Zombi Filmi: The Cured

-
4.4b
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Ellen Page'in Başrolünde Bulunduğu Gerilim, Dram ve Zombi Filmi: The Cured
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Zombi salgını senaryolarını yeni bir açıdan ele alan "The Cured" çok yakında vizyonda.

korku filminin yönetmen koltuğunu aynı zamanda filmin senaryosunda da imzası olan David Freyne üstleniyor. Toronto, Londra, Stockholm ve Torino film festivallerinde seyircilerinin karşısına çıkmıştı. Film İngiltere, İrlanda ve Fransa ortak yapımıdır.

Film Afişi

Ellen Page'in Başrolünde Bulunduğu Gerilim, Dram ve Zombi Filmi: The Cured-mnqv9t7v7z

Film Konusu

Altı yıl boyunca Avrupa’ya, insanları zombivari bir yaratığa dönüştüren çok kötü bir virüs musallat olmuştur. İnsanlık bu salgın hastalığı kontrol etmekte zorluk çekerken, tedavi için büyük bir umut bulunmuştur. Fakat tedavi edilmiş olanlar virüse yakalandıklarında yaptıkları eylemlerin anılarıyla boğuşmak zorundaydılar. Yeniden uyum sağlama çabası ise iki katmanlı bir toplumun oluşmasıyla sonuç vermişti. Birçok tedavi olmuş kişi kalan aileleri tarafından dışlanmıştı. Diğerleri ise onlara uygulanan denetime karşı derin bir öfke hissetmekteydi. Korku, pişmanlık ve nefretin karışık olduğu duygular ve devletin direnenleri ortadan kaldırma kararı terörist bir hareketin yükselmesine neden olur ve ülkeyi tekrar çözülmesi zor bir karmaşanın içine sürükler.

Film Oyuncuları ve Rolleri

Başrolde Ellen Page, Sam Keeley ve Tom Vaughan-Lawlor yer alıyor. Cantor rolünde Stuart Graham, Allison rolünde Natalia Kostrzewa, Katie rolünde Lesley Conroy ve Nicola rolünde ise Niamh McCann yer alıyor.

Vizyon Tarihi

Birçok festivalde gösterime çıkan filmin vizyon tarihi şuan belirsizliğini koruyor.

 

 

Fragman


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık