OFPOF

Ekrana Kilitleneceğiniz 7 Zombi Dizisi

-
3.5b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Ekrana Kilitleneceğiniz 7 Zombi Dizisi
2.082 izlenme
Ofpofer
-

Film tadında izleyeceğiniz ve zombi sevenlerin müptelası olacak 7 dizi bir arada...

1. The Walking Dead

The Walking Dead

Bu tür yapımların zombi filmlerinin bile en tepesinde yer alan kesinlikle The Walking Dead'dir. Uzun soluklu bir aksiyona hazır olun. Bir zombi kıyametinden sonra şerif yardımcısı Rick'in başından geçen olayları ele alan bu Dizi sizi bağımlı yapabilir.

2. Z Nation

Z Nation

Zombi severler için ilaç gibi bir Dizi daha. Kıyametten 3 yıl sonra bir grup insan bu virüse bağışıklığa sahip tek insanı New York’tan Kalifornia’ya götürmek zorundadırlar. Kalan tek laboratuvar onun kanını büyük bir hevesle beklemektedir. 3000 kilometre uzunluğunda bir ölüm kalım mücadelesini konu almaktadır.

3. In The Flesh

In The Flesh

Her zaman zombi dizileri yaşamdan sonra ki zombi kıyametini ele alır. Ya tam tersi olur virüse çare bulunursa. İşte o zaman bu Dizi tam sizlik. Zombi kıyameti son bulduktan sonrasındaki olayları ele alan bu dizi sizi ekrana kilitleyecek cinsten.

4. Dead Set

Dead Set

2008 yapımı bu mini Dizi farklı bir şey arayanlar için bir alternatif olabilir. 5 bölümden oluşan bu diziyi zamanınız varsa bir izleyin derim.

5. Fear The Walking Dead

Fear The Walking Dead

The Walking Dead'in Dünyasında farklı bir yerde geçen bu Dizi The Walking Dead'e başlayan zombi kıyametinin, en başını konu almaktadır. En az The Walking Dead kadar bağımlısı olacaksınız. Şiddetle tavsiye ederim.

6. iZombie

iZombie

Farklı bir zombi deneyimi yaşamak istiyorsanız tam size göre bi Dizi. Olivia "Liv" Moore; pembe yanaklı, disiplinli bir asistan doktordur. Gece katıldığı partinin beklenmedik bir şekilde zombi beslenme çılgınlığına dönüşmesiyle o da bir zombiye dönüşür. Yeni zombilerden biri olarak Liv, insanlığını korumak ve açlığını gidermek için taze insan beyni yemeye gereksinmektedir ve bunun için bir adli tıp kurumunda işe girer. Fakat yeni beslenme şeklinin cinayetleri çözmesine yardımcı olacak türden bir yan etkisi de vardır. Ölen kişilerin anılarını özümseyebilmektedir.

7. Death Walley

Death Walley

Bu dizide sadece zombiler yok kurt adamlar, vampirler ve bir çok yaratık var hatta. Bu yaratıkları durdurması için kurulmuş bir polis timi. Biraz Komedi tarzında. Çok farklı bi konusu olsada eğlenerek izleyebileceğiniz bir Dizi.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.