OFPOF

Efsane Şubat Dizisinden Geriye Kalan Kesitler

-
429
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Efsane Şubat Dizisinden Geriye Kalan Kesitler
123 izlenme
Ofpofer
-

Çıktığı ilk günden itibaren büyük bir hayran kitlesine ulaşan şubat dizisinin karakter analizi

- Haberler

Aslında tüm olay haberlerin çevresinde gelişmektedir.Sokakta yaşayan insanların haberini yaparken karşısına delinin çetesi çıkar.Deli ibrahim kameraman santo ile beraber haberleri sıkıştırır ve haberler başından yaralanarak bayılır.Kahramanımız şubat çıkagelir ve haberleri kurtarır.

- Şubat

Haberler haberler diye ortada gezen hafızasını kaybetmiş garip bir kişilik.Kendisi haberlere hayranlık ile beraber aşıktır.

- Deli (İbrahim)

Kardeşi duble için herşeyi yapmaya hazır bir abi.Şubatın belalısı.Aziz beyin öz oğlu.

- Duble (Davut)

Asıl deli kendisidir.İki farklı kişiliği olan bir şahsiyettir.Aslında onun hastalığı kendini ifade edememeden doğan yalnızlıktan dolayıdır.Benim en sevdiğim karakterdir.Ha unutmadan kendisi karşılıksız ve sapıkça gülüme aşıktır.

- Aziz Bey

Hem şubat ve saltuğun hem deli ve dublenin manevi babasıdır.Şubatı yaralıyken bulan kişidir.Deli ve dublenin öz babasıdır.

- Saltuk

saltuk şubatın en yakın arkaşı belkide tek arkadaşıdır.Karton toplarken tesadüfen gelini görür ve büyük bir aşka tutulur.

- Gelin

O da şubat gibi hafızasını kaybetmiştir.gelin denmesinin sebebi ise saltuk'un onu gelinlik ile bulmasıdır.Aslında gelin evlendikten sonra sevdiği adamın vurulmasından dolayı ufak bir travmadan dolayı hafızasını kaybetmiştir.

- Gülüm

Geçmişi karanlık oldugundan dolayı o da yerin altına sığınanlardan.Her türlü entrikayı gülümün çevresinde görebilirsiniz.Karşılıksız bir şubat aşkına kapılmıştır.Sevebilseydi dubleyi duble bambaşka biri olurdu.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık