OFPOF

Duygusal filmleri komedi filmi tadında izlettirebilen tek kişi: Beren Saat

-
170
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Duygusal filmleri komedi filmi tadında izlettirebilen tek kişi: Beren Saat
6.447 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Televizyonda yayınlanan bir yarışma programı ile hayatımıza giren ve Aşk-ı Memnu dizisi ile herkesin tanıdığı Beren Saat.

Hem fiziği, hem güzelliği, hem de oyunculuğu ile ön plana çıkmayı başarabilen Beren Saat yalnızca Türklerin değil, Orta Doğu ve Balkan ülkelerindeki televizyon izleyicilerinin kalplerinde de yer edinmiş durumda. Şimdiye kadar "Hatırla Sevgili", "İntikam", "Fatmagül'ün Suçu Ne" gibi oldukça beğenilen dizilerde rol alan Beren Saat'i bir televizyon yıldızına dönüştüren ise, tartışmasız biçimde "aşk-ı Memnu" dizisinde canlandırdığı Bihter rolü oldu.

Genç oyuncu dram, ve dahi trajedi rolleriyle adını duyurmuş olsa da, internetin muzır paylaşımcıları sayesinde komedyen payesini de kazanmadı değil! Zira Saat'in canlandırdığı karakterlerle ilgili espri ve caps'ler, dizilerini takip etmeyenlerin dahi takibinden kaçmadı. Daha çok Bihter ve Fatmagül üzerinde yapılan yüzlerce caps, sosyal medyada hala paylaşılmaya devam ediyor. Genel olarak oynadığı Bihter karakteri giyimi, sosyetikliği ve ilişkileriyle, Fatmagül karakteri iste talihsizliği ve iyimserliğiyle caps ve esprilere konu oluyor.

Duygusal filmleri komedi filmi tadında izlettirebilen tek kişi: Beren Saat-1

Bunlar dışında oynadığı her karakteri bir Komedi unsuruna dönüştürülmeye devam etse de en popüler olanları her zaman yukarıda sözünü ettiğimiz karakterler olarak kalmaya devam edecek gibi gözüküyor. Yine de kendisinin başarılı ve popüler bir oyuncu olması, bu türden durumlara neden olan etmenlerden en önemlisi diyebiliriz.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık