OFPOF

Dünyaca Yasaklanmış 10 Korku Filmi

-
10.9b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Dünyaca Yasaklanmış 10 Korku Filmi
3.656 izlenme
Ofpofer
-

İyi ki izlemedim dedirten türden korku ve iğrençlik dolu 10 yasaklanmış film.

Zamanlarının en korkuç iğrenç yasaklanmış filmleri sizin için derledik. 

Bu arada bu filmleri bulup izlenemenizi kesinlikle tavsiye etmiyoruz! 

Hepsi de rahatsız edici sahnelere sahip...

1. Eaten Alive

Eaten Alive

Yasaklı filmler listemize 10. sıradan giren Eaten Alive yamyamları konu alıyor. film aşırı şiddet ve vahşet içeriyor. Yamyamlar yakaladıkları beyazları kıtır kıtır kesip yiyorlar.

2. August Underground's Mordum

August Underground's Mordum

2003 yılında çıkmış bu film şimdiye kadar çekilmiş olan en mide bulandırıcı ve en hasta filmler sıralamasının tartışmasız birincisidir.

3. The Texas Chainsaw Massacre Uncut

The Texas Chainsaw Massacre Uncut

1974 yılında çıkan bu filmi herhaldei bilmeyeniniz yoktur... ama tavsiyem izleyecekseniz uncut versiyonunu izleyin.

 

4. Faces of Death

Faces of Death

Filmin çıkış yılı 1978. 

Filmde aşırı derecede vahşet sahneleri bulunmaktadır. Aslında bir film değil, gerçeğin kendisi. Vahşet, otopsi, doğum, kürtaj, hayvan eziyeti, kafa kesme, idam iğrençlik vs. sahneleri mevcuttur. Ve en ürkütücü yanı ise bütün görüntüler gerçek!

5. Sadomania

Sadomania

Yeni Evli bir kadın işlemediği bir suç yüzünden hapse düşer ve insanlık dışı işkencelere maruz kalır. film dünyada tam 61 ülkede yasaklanmıştır.

6. A Serbian Film

A Serbian Film

2010 yapımı Sırp korku filmidir. Filmde emekli bir ferre oyuncusunun son olarak bir ferre filminde rol almayı kabul etmesi, ancak ardından aslında bu filmin pedofili, nekrofili, çocuk istismarı gibi temaları içeren ve gerçek ölümlerin kaydedildiği sapkın bir film olduğunu anlaması işlenir. 

7. Cannibal Holocaust

Cannibal Holocaust

film ormanın derinliklerinde yaşayan yerli kabilelerle ilgili bir röportaj yapmaya giden dört kişilik bir belgesel film ekibinden bir haber alınamaması üzerine bir antropolog'un film ekibini aramaya çalışması ile başlar. Araştırmaları sırasında antropolog ve beraberindekiler ormanda belgesel ekibinin çektiği filmlerin kutularına ulaşırlar. Bu filmleri izlediklerinde ise bu insanların başlarına nelerin geldiğini dehşetle öğrenirler. Filmdeki mide bulandırıcı katliam sahneleri o denli gerçekçi görünüyordu ki oyunculardan bazılarının kamera karşısında gerçekten olabilecekleri söylentisi ortaya atıldı.

 

8. 120 Days of Sodom

120 Days of Sodom

film gösterime girdiği tarihten bu yana içerdiği görsel şiddet ve sadizmin dozu nedeni ile hep tartışma yaratmış ve bugüne kadar yapılmış en rahatsız edici film olarak nitelendirilmiştir.
Filmde 2. dünya Savaşı'nın son günlerinde faşist İtalya'da çöküşün eşiğindeki dört varlıklı seçkinin genç kız ve erkekleri şatolarında tutsak ederek 120 gün boyunca onlara fiziksel, ruhsal ve cinsel işkence uygulamaları anlatılmaktadır.

Film gösterime girdiğinde tüm dünyada yasaklanmıştır. Bir çok ülkede gösterilmesi bugün bile yasak.

9. Snuff 102

Snuff 102

film, zevk için genellikle fahişe kadınlara işkence ve tecavüz eden bir sapığı konu alır. Bu arada film vizyona girmeden bir çok ülkede yasaklanmıştır.

10. Grotesque

Grotesque

2009 Japonya yapımı olan bu korku filmi 2 genç çiftin sokakta kaçırılmasını ve akıl sorunlu biri tarafından işkence edilmesini anlatıyor.

 


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.