OFPOF

Dizilerin en sevilen yan karakterleri

-
190
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Dizilerin en sevilen yan karakterleri
3.445 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Kimi zaman esas karakterden bile daha çok sevilen birbirinden öte yan karakterler ile karşınızdayız.

Çok iyi başrol oyuncularına sahip dizilerin bile iyi yan karakterler olmadan tutmadığına şahit oluyoruz. Hal böyle olunca da hepimizi birer Dizi müptelasına dönüştürmede payları büyük olan yan karakterlerden bahsetmemek olmaz.

Debra Morgan (Dexter)

Dizilerin en sevilen yan karakterleri-1

Dexter başladığında gerek ürkek ceylan tavırları gerekse her yaklaştığı adamın başına bir şey gelmesi nedeniyle önemini fark edemediğimiz Debra Morgan, ilerleyen bölümlerde her sahnede aranır hale gelen bir karaktere dönüştü. Bunun sebebi ağzının bozuk olması olsa da karakteri bu seviyeye taşıyan Jennifer Carpenter’ın bu konudaki hakkını göz ardı edemeyiz. Kendisinden “absofuckinlutely” tarzı küfürler işitmek güzeldi.

Jesse Pinkman (BreakingBad)

Dizilerin en sevilen yan karakterleri-2

Meth pişirip dağıtan bir keşin en sevilen yan karakterler arasında olması, beklenir bir şey olmasa da Jesse Pinkman bu algıyı yerle yeksan ediyor. Aaron Paul tarafından canlandırılan karakterin bizi yakaladığı temel noktalar arasında “bitch” veya “yo” ile bitirdiği cümleler, giyim tarzı, gözlerindeki acı ve içindeki çocuksu masumiyet gösterilebilir.

Lincoln Burrows (Prison Break)

Dizilerin en sevilen yan karakterleri-3

Durduk yere omuz atması, tükürmesi, gömleğinin düğmelerini fütursuzca açmasından dolayı içselleştirerek sevdiğimiz Lincoln Burrows, Sucre gibi iyi yan karakterler ile birlikte hafızalarda yer etti. Dominic Purcell'in hayat verdiği karakter hemen her sorunu “kafasıyla” çözmesiyle ünlendi.

Saul Goodman (Breaking Bad)

Dizilerin en sevilen yan karakterleri-4

Breaking Bad’deki iş bitirici avukat yan karakterini şimdilerde “Better Call Saul” isimli dizide baş karakter olarak sürdüren Saul Goodman, efsanevi tarzıyla kendisine hayran bırakan bir kişilik. Bob Odenkirk tarafından hayat verilen karakter, ilk bölümlerde geçici olması umulan itici bir tipken, ilerleyen bölümlerde adeta bir kült karaktere evrildi.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık