OFPOF

Dizilerin en güzelleri ve en yakışıklıları

-
205
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Dizilerin en güzelleri ve en yakışıklıları
3.263 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Türk milleti olarak da dizi karakterlerine kendimizi kaptırırız. Peki, bu sezon kendimizi kaptırdığımız güzel ve yakışıklılar kimmiş?

Birlikte olduklarını sürekli gizleyen bir dargın bir barışık Medcezir'in tescilli güzelleri Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya 

Dizilerin en güzelleri ve en yakışıklıları-1

Gönül İşleri dizisi beklenenden yüksek performansıyla yayın hayatına devam ederken, Sinem Kobal ve Can Yaman ileride ekranların aranılan çiftlerinden olacağa benziyor. Zira, Bedir rolüyle izlediğimiz, Can Yaman genç kızların rüyalarını süslüyormuş. Biz öyle duyduk.

Dizilerin en güzelleri ve en yakışıklıları-2

güzel Köylü dizisi ekranlarda boy gösterdiği ilk günden beri başarısını koruyor. Dizinin sevimli iki karakteri, Gizem Karaca ve Berk Cankat birbirleriyle uyum içinde duran ve ekranı tabir-i caizse dolduran kişiler. Gizem Karaca'nın erkek hayranları, Berk Cankat'ın ise kız hayranları oldukça fazla.

Dizilerin en güzelleri ve en yakışıklıları-3

Kiraz Mevsimi ekranlarda fırtına gibi esmeye devam ederken baş oyuncuların da hayran kitlesi artmaya devam ediyor. Serkan Çayoğlu ve Özge Gürel sempatik duruşları ve sıcaklıklarıyla seyirciyle arasındaki bağı iyi kuran 2 oyuncu...

Dizilerin en güzelleri ve en yakışıklıları-4

Beni Böyle Sev dizisiyle çıkışı yakalayan Alper Saldıran, gülümsemesiyle genç kızların en beğendiği genç oyunculardan. Sevgilisiyle evlilik kararı aldıktan sonra biraz hayran kaybetse de, hala türk televizyonlarının en beğenilen karakterlerinden kendisi.

Dizilerin en güzelleri ve en yakışıklıları-5

Kaçak Gelinler dizisinin bütün karakterlerinin fan kitlesi fazla olsa da, içlerinden iki tanesinin adını her yerde duyuyoruz. Bunlardan birincisi, tüm doğallığıyla ekranların aranan yüzü haline gelen Selin Şekerci diğeri ise yine tescillenmiş yakışıklılardan Furkan Andıç.

Dizilerin en güzelleri ve en yakışıklıları-6

Ertuğrul, Diriliş dizisiyle başarısına başarı katan aktörümüz Engin Altan DüzyatanTürkiye'de ve dünya'da büyük bir fan kitlesine sahip aktörümüz, tartışmasız ekranların en yakışıklılarından birisi.

Dizilerin en güzelleri ve en yakışıklıları-7

Son olarak, ekranlara yeni adım atmasına rağmen reytingleri bir hayli yüksek aşk Yeniden dizisinin biricik çifti; Buğra Gürsoy ve Özge Özpirinçci ile kapanışımızı yapıyoruz.

Dizilerin en güzelleri ve en yakışıklıları-8


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık