OFPOF

Dizi Tutkunlarına Önereceğimiz İMDB Kullanıcılarının Seçtiği En İyi 10 Dizi

-
40.2b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Dizi Tutkunlarına Önereceğimiz İMDB Kullanıcılarının Seçtiği En İyi 10 Dizi
23.237 izlenme
Ofpofer
-

Dizi seyretmek isteyip hangisinden başlayacağına karar veremeyenler için IMDB kullanıcılarının 2015'in en iyi dizi seçimlerini sizler için derledik.

The internet Movie Database’in kısaltımı olarak yazılan IMDb sanal film veritabanıdır. Dolayısıyla internet dünyasının en büyük ve güvenilir video sitesidir. IMDB kullanıcılarının belirlediği en iyi 10 filmi sizlerin beğenisine sunuyoruz.

1. Game of Thrones

Game of Thrones
Fantastik televizyon dizisidir. Fantastik dizilerden hoşlananların gözdesi olan ve son yılların en çok seyredilen dizisi Game of Thrones, başrol oyuncuların sık sık değiştiği, alışkın olmadığımız bir tarzla ve heyecanla birbirleriyle mücadele eden krallıkların taht kavgalarını konu ediyor.

2. The Walking Dead

The Walking Dead
korku-gerilim temalı dizilerden hoşlananların ilgisini çekeceğine inanıyoruz. Dizi, yayılan bir hastalık sonucu ortaya çıkan zombilerle mücade etmeye çalışan ve hayatta kalmaya çalışan bir grubun yaşam mücadelesini anlatıyor.

3. Arrow

Arrow
Milyarder Playboy büyük bir gemi kazası geçirir. Bu kazada herkes Playboyun da yakınlarıyla birlikte hayatını kaybettiğini düşünür ancak gerçek farklıdır. ünlü Playboy bir adada mahsur kalmıştır.

4. Daredevil

Daredevil
Görme yetisini kaybetmiş olan Avukat Matt Murdock'un bu durumu onun diğer duyularının normalden çok daha fazla gelişmesini sağlamış ve onu diğer insanlara göre çok daha güçlü hale getirmiştir. Bu durumu insanlığın yararına kullanmak isteyen Avukat gündüz mesleğini yaparken geceleri de suçlularla mücadele eden bir süperkahraman olmuştur.

5. Narcos

Narcos
Narcos, uyuşturucu baronlarının dünyasına yakından tanık olacağınız bir Amerikan Suç Draması dizisidir.

6. American Horror Story

American Horror Story
American Horror Story, her bölümünde farklı oyuncuların oynadığı, yine her bölümde farklı hikayeleri konu alan, her biri başlıbaşına bir Dizi olarak kabul edilebilecek başarılı korku dizisidir.

7. Orange Is the New Black

Orange Is the New Black
"Dizi uyuşturucu satıcısı olan kız arkadaşı yüzünden başı belaya giren biseksüel Piper Chapman'ın hikayesini anlatır.

8. Fear the Walking Dead

Fear the Walking Dead
İlgiyle izlenen Dizi The Walking Dead'de çokça gördüğümüz zombilerin nasıl ortaya çıktığı, zombileri yaratan virüslerin nasıl oluştuğu, yayıldığı ve insanları nasıl ele geçirdiği işleniyor.

9. True Detective

True Detective
True Detective, bir Amerikan suç drama televizyon dizisidir.

10. The Flash

The Flash
Barry Allen, polis merkezinde delillerden sorumlu bir bilim adamıdır. Bir gün laboratuvarda meydana gelen bir patlama hava durumunu etkiler ve kahramanımıza şimşek çarpar. Artık o aşırı hücre yenilenmesi sebebiyle şimşek gücünde bir süperkahramana dönüşmüştür.

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.