OFPOF

Denzel Washington "The Equalizer 2" ile Geri Dönüyor

-
724
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Denzel Washington "The Equalizer 2" ile Geri Dönüyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

2014 yılında çıkan The Equalizer filminin devam filmi olarak gelecek olan The Equalizer 2, 2018'de ülkemize gelecek.

Filmin Konusu

İlk filmde eski komando McCall (Denzel Washington) Boston’da sakin bir hayat yaşamak amacıyla sahte bir ölüm gerçekleştirmişti. Emeklilik zamanı geldiği zamanlarda ise Teri (Chloë Grace Moretz) adında bir genç kızı kurtarmaya çalışır, fakat kendisini tehlikeli Rus gangsterler ile karşı karşıya bulmuştu. Devam niteliğinde olacak bu filmde ise senaryo ile ilgili herhangi bir bilgi açıklanmadı, ancak filmin intikam arzusuyla dolu emekli bir ajanı konu alan bir diziden uyarlandığı biliniyor.

Yönetmen

İlk filmin de yönetmeni olan Antoine Fuqua bu filmde de yönetmen koltuğuna oturacak.

Vizyon Tarihi

Henüz prodüksiyon aşamasına gelmemiş olan filmin ülkemizde 14 Eylül 2018 tarihinde vizyona girmesi planlanıyor. film ülkemizde muhtemelen Adalet 2 ismi ile sinemalarda yerini alacak.

Film Afişi

Denzel Washington

oyuncu Kadrosu

Filmde oynayacağı açıklanan tek oyuncu daha önceden iki Oscar ödülü kazanmış ve serinin ilk filminde de yer almış olan Denzel Washington. ünlü oyuncu 8 kez Oscar'a aday gösterildi. 1989 yapımı Glory ve 2001 yapımı Training Day filmleri ile Oscar ödüllerini kazanmayı başardı. Oyuncunun Oscar'a aday gösterilen diğer filmleri arasında Fences (2016), Flight (2012), The Hurricane (1999), Malcolm (1992) ve Cry Freedom (1987) filmleri yer alıyor.

2018'de sinemalara gelecek filmin fragmanı henüz yayınlanmadı.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık